Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Operacionet Snow pastrimin blej përdorur

21 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Lepovče 23, 1310 Ribnica, Slovenija Slovenia
673 km
2021
i ri
Përmasat: 1.6 - 3.7 m Rrotullimi: 0 - 45 ° Pjerrësia anësore: 0 - 8 ° Këndi i tehut: 0 ° Kërcimi i pengesave: 0 - 100 mm Qëllimi: Trotuari, Rruga e Ciklit, Sipërfaqja Publike, Rruga Lokale, Rruga Rajonale Pg9j9 Karakteristikat Lërimi i dëborës SPV është një çan me majë të përparme me një mënyrë të ndryshueshme funksionimi. Isshtë krijuar për të siguruar manovrim dhe transport të favorshëm. Plough përbëhet nga dy segmente, të kontrolluara nga kabina e automjetit, duke lejuar lëvizjen individuale...
 

I përdorur Operacionet Snow pastrimin

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153