Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

1-color blej përdorur

93 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Topkapı, Davutpaşa Cd. 73/A, 34010 Zeytinburnu/İstanbul, Türkei Turqi
734 km
1983
i përdorur
Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien Slovenia
708 km
1981
i shkëlqyer (i përdorur)
Emskirchen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1185 km
1985
i përdorur
Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien Slovenia
708 km
1969
i shkëlqyer (i përdorur)
1 - color offset printing machine Manufacturer: Heidelberg Model: GTO 1 colors 32x46 Available: must move until end of June 2021 Location: germany Price: on request Pfojh
Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien Slovenia
708 km
i shkëlqyer (i përdorur)
Wassenberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1544 km
1980
i përdorur
A4 offset printing machine Rotaprint R 45 K SY Year: 1986 Envelope adjustment feeder for Rotaprint R 45 Price: on request WEKO pollinators Blnl8al0sz for Rotaprint R 45 Price: on request
Langenzersdorf, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
852 km
2001
i shkëlqyer (i përdorur)
 

I përdorur 1-color

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153