Hilti torna 765 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
9

Torna cnc e tipit swiss Citizen L32 VII

Szekesfehervar, HungariHungari
7343 km
2000
riparimi i kërkuar (i përdorur)
9

lathes Colchester Tornado T8

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim


hilti torn...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
11

sistemi automatizimi RBO TORNADO

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
4

CNC torno Colchester Tornado 210

Kaufungen, GjermaniGjermani
6559 km
1999
gati për përdorim
6

buzë banding machine OTT TORNADO

Më shumë Ott Tornado
Rietberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2008
gati për përdorim
7

Injeksion i derdhur 501 - 3000 ton. SANDRETTO S7 650/4400

Cerreto D'Esi, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7200 km
1987
gati për përdorim
6

CNC torno Colchester TORNADO 300

Králova 279/9, 61600 Brno, CZRepublika Çeke
7105 km
1995
te mira (te perdorura)
9

CNC torno Colchester Tornado T6M

Brno - Slatina , Republika ÇekeRepublika Çeke
7114 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
5

CNC torno Colchester Tornado T 4

Brno - Slatina , Republika ÇekeRepublika Çeke
7114 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
7

buzë banding machine OTT Tornado FUe + PU

Lieboch, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7153 km
te mira (te perdorura)
14

Torna universale TPK 80 x 3000 FUM POREBA

Głowno, PoloniPoloni
7140 km
1988
aq i mirë sa i ri (ex-display)
3

makinë Destacking Biesse Tornado S 1300

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1998
i përdorur
5

Tornazh i rëndë NC M.C.M. Madar ATL 5-STAR

Schwarzenbach, SwitzerlandSwitzerland
6710 km
2007
rinovuar (e përdorur)
7

CNC torno COLCHESTER Tornado 210

Korschenbroich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6372 km
1999
i përdorur
6

Stacking dhe destacking pajisjen RBO TORNADO

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1990
i përdorur
1

Traktor i kopshtit Stiga Tornado HST

Aabenraa, DanimarkëDanimarkë
6379 km
2010
gjendje e mirë (e përdorur)
14

buzë banding machine Ott Tornardo TOP

Raasdorf, AustriAustri
7155 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)


hilti torn...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HILTI TORNA 765
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .