Hilti dd 160 e blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Dallimi Way Press LEINHAAS DDP2/A11/160 H (UVV)

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1991
i përdorur
10

shredder Zeno ZTLL 1200*1600

Boven-Leeuwen, HolandëHolandë
6274 km
te mira (te perdorura)
5

Dye Padder KUESTERS, KREFELD 222.11 / 1600

Krefeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6370 km
1976
i përdorur
6

mesëm polic ZENO (2001) ZTLL 1800 x 1600

Stuhr bei Bremen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6426 km
2001
i përdorur


hilti dd 1...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Dye Padder KUESTERS, KREFELD 222.11 / 1600

Krefeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6370 km
2017
i përdorur
1

shredder ZENO ZTLL 1200 x 1600

Norken, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
te mira (te perdorura)
5

shredder Maier MGB 160/4000 Vario

Springe, GjermaniGjermani
6512 km
2001
te mira (te perdorura)
0

shredder ZENO GmbH ZTLL 1400x1600

Norken, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
i përdorur
3

shredder ZENO ZTLL 1200x1600

Norken, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
i përdorur
2

shredder ZENO GmbH ZTLL 1200x1600

Norken, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

shredder ZENO ZTLL 1200x1600

Norken, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

shredder ZENO GmbH ZTLL 1200x1600, semimobil

Norken, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6479 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6

Kodrina makine fije Bad Duben UPW 63

St Cloud, Florida, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
1253 km
i ripunuar (i perdorur)
4

Duke u përballur me torno WMW - ZERBST DPS 1600 x 2000/1

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
5

makina derdhur injeksion ENGEL DUO ES 160505/3200

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
8

makina derdhur injeksion Krauss Maffei KM 160-750 CX

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2013
gati për përdorim
7

shredder Doppstadt, Calbe DW 306 Ceron

Stuhr bei Bremen, GjermaniGjermani
6426 km
2012
te mira (te perdorura)
9

makina Bending Weinbrenner GP 160

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
3

Sawing- dhe shpuese Plant Peddinghaus DSC 300 A

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1994
i përdorur
3

Kessel-RADIALBOHRMASCHINE COLLET BU 1600

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1980
i shkëlqyer (i përdorur)


hilti dd 1...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HILTI DD 160 E
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .