Hilti 1000 avr blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

shredders HAAS HSZ V 1000

bt70 3ey, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5402 km
gati për përdorim
10

Stërvitjet radiale KITCHEN & WALKER KWM 32/1000 1000mm Radial Drill with Box Table

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1995
gati për përdorim
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 270 V 400-135

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1996
i përdorur


hilti 1000...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

hammermill Haas HSZ V-1000 – Hammermill

bt70 3ey, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5402 km
gati për përdorim
2

Varet Borer dhe Press Blum M51P1000

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2004
te mira (te perdorura)
5

Bed Lloji frezë - Universal KIHEUNG PEGASUS KNC U1000

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2002
i përdorur
9

qendrat e përpunimit (vertikale) Feeler NBP-1000A

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2016
gati për përdorim
5

Heavy Duty torno WMW - MEUSELWITZ DXWK 1000

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
2

Gërshërë CNC NISSHINBO MTP-1000F 22 ton, 22 Station CNC Turret Punch, 2 Auto Index Units

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1991
gati për përdorim
4

lathes Gurutzpe A-1000

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1988
gati për përdorim
3

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 320 C 600-100

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2004
i përdorur
3

Sonstige_maschine AMIS AMIS Folientrockner Typ MTM 1000

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
5

CNC torno SEIGER SLZ 1000 x 2000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2003
i përdorur
5

Qendra torno MENZIKEN S 185/1000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
2

Eckold HC 1000 R Eckold HC 1000 R

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim


hilti 1000...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HILTI 1000 AVR
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .