Hilti te 72 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
15

CNC Borers WEBSTER & BENNETT 72" / 1829mm CNC Vertical Borer with Fanuc 18iT Control

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1974
gati për përdorim
1

inserters Bell + Howell Kuvertiermaschine 7200 A238

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
1974
gati për përdorim
6

BINDERIA - PËRFUNDIMI - BINDER PERFEKT Nordson Meltex MX 4012-172

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1995
gati për përdorim


hilti te 72
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

SBZ 130 7200mm Elumatec

Nürnberg, GjermaniGjermani
6742 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Makina Rebar PEDAX SpinMaster Classic 1672

Hørsholm, DanimarkëDanimarkë Vendndodhja e shitësve
6518 km
gati për përdorim
5

forcuar pjatë WMW 720x220+500x340

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
i përdorur
6

CNC-Bearbeitungszentrum 4 Achs HolzHer Uni-Master 7226

Nattheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6725 km
2001
i përdorur
5

Injeksion i derdhur 501 - 3000 ton. BM BIRAGHI SINTESI 720/6400

Cerreto D'Esi, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7200 km
2008
gati për përdorim
11

makine me prerje miteresh BEHRINGER HBP 410-723 G

Moos, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6687 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)


hilti te 72
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HILTI TE 72
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .