Caterpillar it 28 g blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

3-aks qendër përpunimit CNC Weeke BHP Vantage 28 M

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2010
i përdorur
6

pajisja spërkatje WAGNER SPRITZTECHNIK 28-40 S

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1996
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

Prodhuesit me ngjyra Wagner Magnete 0428/0-25/60/6

Grafenwöhr, GjermaniGjermani
6787 km
2011
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

makine radial shpimit Modig RBM 28 B

Aabenraa, DanimarkëDanimarkë
6379 km
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Vert. BAZ LK VM-2 Siemens 828D ShopMill + 15 Zoll Touch Monitor,ab Lager

Neustadt am Rübenberge, GjermaniGjermani
6492 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1

makine shpimit Nagel Citoborma 280 B

Më shumë Nagel Citoborma 280
Franz Holzmann Str. 26, 69214 Eppelheim, DEGjermani
6585 km
te mira (te perdorura)
3

dualpaperdrill Ernst Nagel Citoborma 280

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
1992
i përdorur
1

Paper stërvitja Ernst Nagel 280 AB

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
1997
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR IT 28 G
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .