Caterpillar 938 g blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

Bioanalyzer Agilent 2100 Bioanalyzer 2938 (C)

Pleasanton, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
3840 km
rinovuar (e përdorur)
6

motor Caterpillar 3512B - Locomotive Engine 3ZW

MOERDIJK, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6223 km
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

Bridge Crane - Single Beam ABUS ELK 5000 kg

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2000
i përdorur
1

Sistemi ftohës Ulmer Maschinenteile GmbH Compact

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2006
gati për përdorim
13

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A16 - 9681305A16

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
5

Hydr. PressBrake GWF-MENGELE H 300-3

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1994
i përdorur
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 270 V 400-135

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1996
i përdorur
5

CNC torno Samsung PL25L

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2013
gati për përdorim
2

Terlet - Ruehrkessel Terlet - Stirring vessel

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
5

Mulli i veglave të kontrolluara CNC me 5 akse Vollmer Vgrind 360

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2017
gati për përdorim
1

Njësia Quick avull Loos DF 500 kg/h

Essen, GjermaniGjermani
6385 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
15

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A10 - 9560412A10

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
1

Filtri i ajrit elektrostatik DSL AES Sigma 15

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
1999
gati për përdorim
6

Wide-rrip Sander Bütfering AWS 2 KC 1350

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1988
i përdorur
4

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Schneeberger Corvus gds

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
5

Qendra Machining - Horizontal INGERSOLL HVM 800

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1999
i përdorur
5

6 - aks - CNC - makine bluarje me funksione EDM Ewag Ewamatic Line

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim
2

faceplate ERNER WERKE DILLENBURG PLanscheibe

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 938 G
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .