Caterpillar d 8 h blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Machining Center - Universal DMG DMC 80 U hi-dyn

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
2002
i përdorur
3

shredder ZERMA Einwellen-Shredder Einwellen-Zerkleinerer ZWS 850S

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

Prerje Mill HERBOLD Schneidmühle Herbold Typ SML 30/80-S3-2

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
rinovuar (e përdorur)
3

lathes Colchester Student 1800 Colchester Student 1800

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
4

ZARF FIDERA MACHINE SCHNEIDER SF-80

Uzwil, SwitzerlandSwitzerland
6715 km
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Druckfließläppmaschine EXTRUDE HONE V8 / 6 (2000

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)
11

lathes Heidenreich & Harbeck Hamburg 840

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1994
gati për përdorim
3

Prerje Mill Alpine Schneidmühle Alpine Typ Rotoplex 28/60

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
11

Rreze-X makine Smiths Detection Eagle Combo TN100836

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
2006
i pazbuluar (i përdorur)
4

Makinat dhe pajisjet e palosshme Heidelberg Falzmaschine TH 82

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2004
gati për përdorim
5

CNC torno VDF - BOEHRINGER VDF 180 CU/DL1000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1985
i përdorur
4

Blender me vozë SEWARD Sotmacher Lab-Blender 80

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
3

Mbarimi Mills Condux Schlagkreuzmühle Condux Typ CSK 680

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
4

Cabins Mercedes-Benz Kabine / Fahrerhaus Axor 1840 LS

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR D 8 H
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .