Caterpillar it 14 g blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

kamion paletë Logitrans PM1401

Haltern am See, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2014
gati për përdorim
12

Hidraulike Bending 4-roll makinë Hezinger-BendingLine MG4R3014C Limited Edition

Kornwestheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6647 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

Diamond makinë core-shpimit Frischmuth-Freitag FF1400

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
i përdorur
6

4-aks qendër përpunimit CNC Homag Genius 20/50/14/G

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1996
i përdorur
6

Edgebander HOMAG KR 10 /14/PU reconditioned 2017

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2005
i përdorur
14

Plattenbohrwerk Pegard Precivit 2S BC 1400

Schwäbisch Gmünd , GjermaniGjermani
6690 km
1987
te mira (te perdorura)
9

Rreshtimi i këndit të makinës r Brandt 1430 Highflex

Kezmarok, SlovakiaSlovakia Vendndodhja e shitësve
7348 km
2010
te mira (te perdorura)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR IT 14 G
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .