Caterpillar 992 g blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

motor Caterpillar 3512B - Locomotive Engine 3ZW

MOERDIJK, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6223 km
i përdorur
4

rul Bomag BW213D-4

Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Qendra torno WOHLENBERG V 1000

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1996
i përdorur
4

ekskavator Caterpillar 312E

Më shumë Caterpillar 312 E
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
5

stërvitje makine bluarje CUOGHI APE 40

Më shumë Cuoghi Ape 40
Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2007
i përdorur
4

ekskavator Caterpillar 313FLGC

Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2016
i shkëlqyer (i përdorur)
4

Qendra torno VDF BOEHRINGER DUE 630 x 3000

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1990
i përdorur
2

AGW VDI 30 Sauter Revolver DIN 5482 Wagner AGW Axial u. Radial

Schloß Holte-Stukenbrock, GjermaniGjermani
6471 km
gjendje e mirë (e përdorur)
7

Duke u përballur me torno RAVENSBURG K 66

Ennepetal, GjermaniGjermani
6414 km
1978
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Dyfishtë Kolona mulliri M / C - vinç-urë Lloji UNISIGN UNIPORT 5

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1992
i përdorur
1

band pa BEHRINGER HBP 303 A

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1998
i përdorur
4

Bridge Crane - Single Beam ABUS ELK 5000 kg

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2000
i përdorur
3

shabllon Hsiu Fong DM 430

Kaufungen, GjermaniGjermani
6559 km
1986
gati për përdorim
4

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Schneeberger Corvus gds

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
4

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 270 V 400-135

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1996
i përdorur
5

6 - aks - CNC - makine bluarje me funksione EDM Ewag Ewamatic Line

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 992 G
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .