Caterpillar c 32 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Makinat e erozionit Sodick AD325L

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2008
gati për përdorim
4

AUTOMATIKE torno CITIZEN Cincom L 32

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Prerje Mill Condux Schneidmühle Condux Typ CS 320/440-3A

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
3

Stangenlader IEMCA TAL 65/32 AUTO

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1995
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

formë vertikale, mbushje dhe aparate makine Sandiacre TG320LE

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
2004
te mira (te perdorura)
4

Prerje Mill HERBOLD Schneidmühle Herbold Typ SML 30/80-S3-2

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
rinovuar (e përdorur)
6

Machining Center - Universal HECKLER + KOCH BA 32 CNC

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
1987
i përdorur
1

makina radiale shpimit Soraluce TR3-2000 Mk6

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
5

lathes Chiah-Chyun CDS-32

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2012
gati për përdorim
13

BINDERIA - PËRFUNDIMI - mbështjellës i tkurrur Beck SII 17-32

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1987
gati për përdorim
5

Blloku Heat Ortho Biovue System Heat block-32

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
6

lathes Chiah-Chyun CDS-32

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2014
gati për përdorim
6

- E RE - MËSIMET NË LATHE PINACHO SE 325 X 2000

Matelica (MC), ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7203 km
2017
gati për përdorim
7

CNC torno Emco Turn 332 MC

OIching, GjermaniGjermani
6821 km
2010
te mira (te perdorura)
5

Hydr. PressBrake HACO ERM 43220

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2006
i përdorur
1

makina Tape BTM 46.32 Automatic CNC

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
3

Marsh ZF 6S800 / 6 S 800 Ecolite MAN 81320046180

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
6

CNC torno Emco Turn ET320

Illingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6622 km
1995
te mira (te perdorura)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR C 32
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .