Caterpillar it 12 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

frenat e shtypit CNC TRUMPF D50 50 Ton x 1250mm 3 axis CNC Press Brake.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1994
gati për përdorim
15

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A10 - 9560412A10

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
1

Filtri i ndarjes - sistemi i pastrimit të ftohësit Transor 12290-800 A

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim
12

qendrat e përpunimit (vertikale) Cincinnati Milacron Sabre 1250

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1996
gati për përdorim
6

Dowel dhe makine shpimit seri Ganner Gannomat 120

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
i përdorur
1

Ndarjen e sistemit të pastrimit të filtrit-ftohës Transor 18390/1200 A

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

qendrat e përpunimit (vertikale) Romi D 1250

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2014
gati për përdorim
1

Ndarjen e sistemit të pastrimit të filtrit-ftohës Transor 12290-800 A

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2005
gati për përdorim
6

Mbulimi i librit KOLBUS PE 312 Besondere Maschinenmerkmale

Espelkamp, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6446 km
2002
gati për përdorim
9

qendrat e përpunimit (vertikale) CHIRON FZ 12 KS

Më shumë Chiron Fz 12
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2011
gati për përdorim
2

Ndarjen e sistemit të pastrimit të filtrit-ftohës Transor 12290-800 A

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2001
gati për përdorim
12

makina derdhur injeksion HAITIAN Mars 2 - 1200

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2016
gati për përdorim
7

Slicer Foodlogisitk MS 120.4

Stockton-on-Tees, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5744 km
2001
i pazbuluar (i përdorur)
13

qendrat e përpunimit (vertikale) TBI VC 1270 HH

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2014
gati për përdorim
14

Makineri për prerjen e ujit TCI BP-H 30120-1

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2015
gati për përdorim
8

- PËRDORUR - 3-Aksi CNC torno TAI-TECH TT 30-1200

Matelica (MC), ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7203 km
2014
gati për përdorim
1

makine radial shpimit BOHRPOWER BPC 50/1250

Wiener Neudorf, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7152 km
2016
gati për përdorim
1

makina radiale shpimit Breda R1200L Mk4

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
11

BINDERIA - PËRFUNDUAR - STITCHER I SHTYPIT Polygraph 731-2

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1970
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR IT 12
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .