Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Caterpillar 16 m blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
3
Borken, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6358 km
te mira (te perdorura)
4
Dormagen, Gjermani Gjermani
6390 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
Bienne, Switzerland Switzerland
6604 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
5
Frankfurt am Main, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6557 km
2016
i përdorur
6
Harchies, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6214 km
2008
i përdorur
7
Oudenburg, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6143 km
1983
i përdorur
5
Frankfurt am Main, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6557 km
2016
i përdorur
12
Regensburg, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6832 km
2007
i përdorur
2
Borken, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6358 km
te mira (te perdorura)
5
Frankfurt am Main, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6557 km
2016
i përdorur
0
Wiesbaden, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6525 km
1999
i përdorur
6
Frankfurt am Main, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6557 km
2016
i përdorur
6
5400 Hallein/Austria, Austri Austri
6961 km
2011
te mira (te perdorura)
5
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Vendndodhja e shitësve
7463 km
2012
gjendje e mirë (e përdorur)
5
Frankfurt am Main, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6557 km
2016
i përdorur
6
Frankfurt am Main, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6557 km
2016
i përdorur
5
Mönchengladbach, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6363 km
1975
i përdorur

CATERPILLAR 16 M
SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581