kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Universal frezë
BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1
more images
5
Gjermani Lüneburg
1531 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
Bohner & Koehle MF2-K2926/1
1971
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10
more images
10
Gjermani Willich
1533 km
Makinë mulliri - vertikale
BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner BI 10 WM3 Bohner BI 10 WM3 Bohner BI 10 WM3
more images
3
Gjermani Berlin
1356 km
Lustrues wok me induksion
Bohner BI 10 WM3
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Koehle (Boko) F63.100 Bohner & Koehle (Boko) F63.100 Bohner & Koehle (Boko) F63.100 Bohner & Koehle (Boko) F63.100 Bohner & Koehle (Boko) F63.100 Bohner & Koehle (Boko) F63.100 Bohner & Koehle (Boko) F63.100
more images
7
Mbretëria e Bashkuar Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2112 km
Makinë freze CNC universale
Bohner & Koehle (Boko) F63.100
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Bohner

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.