Blej Bohner të përdorurar (11)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
bohner
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill Bohner & Koehle MF2 Hydromill
more images
8
Gjermani Baienfurt
1116 km
Frezë universale BOKÖ
Bohner & Koehle MF2 Hydromill
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1 Bohner & Koehle MF2-K2926/1
more images
5
Gjermani Lüneburg
1531 km
Bohner & Koehle MF2-K2926/1
1971
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner und Koehle MF 1-1400 Bohner und Koehle MF 1-1400 Bohner und Koehle MF 1-1400 Bohner und Koehle MF 1-1400
more images
4
Gjermani Fuldatal
1399 km
Makinë universale shpimi dhe frezimi
Bohner und Koehle MF 1-1400
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Köhle BS1V-E Bohner & Köhle BS1V-E Bohner & Köhle BS1V-E Bohner & Köhle BS1V-E Bohner & Köhle BS1V-E Bohner & Köhle BS1V-E
more images
6
Gjermani Rentweinsdorf
1229 km
Makinë universale shpimi dhe frezimi
Bohner & Köhle BS1V-E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Universal frezë
BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10 BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10
more images
10
Gjermani Willich
1533 km
Makinë mulliri - vertikale
BOHNER & KOEHLE (BOKOE) WF2/10
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10 Bohner & Koehle WF2/10
more images
8
Gjermani Baienfurt
1116 km
Frezë universale BOKÖ
Bohner & Koehle WF2/10
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Velen
1561 km
Makinë mulliri - universale
BOHNER & KÖHLE
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner und Köhner MF 1 Bohner und Köhner MF 1 Bohner und Köhner MF 1 Bohner und Köhner MF 1 Bohner und Köhner MF 1 Bohner und Köhner MF 1
more images
6
Gjermani Fuldatal
1399 km
Makinë universale shpimi dhe frezimi
Bohner und Köhner MF 1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30 Bohner & Koehle F30
more images
8
Gjermani Berlin
1361 km
Makinë universale shpimi dhe frezimi
Bohner & Koehle F30
1972
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mbretëria e Bashkuar Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2112 km
Makinë freze CNC universale
Bohner & Koehle (Boko) F63.100
e mire (e perdorur)
Thirrni