kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Boehringer vdf 25 m të përdorurar

Boehringer
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER M 670
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670
more images
4
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
QENDRA torno
VDF-BOEHRINGER M 670
1971
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V VDF Boehringer VDF 250 C-V
more images
15
Gjermani Lennestadt
1450 km
Torno CNC
VDF Boehringer VDF 250 C-V
1988
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 25M
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF 250 C U BOEHRINGER VDF 250 C U BOEHRINGER VDF 250 C U BOEHRINGER VDF 250 C U
more images
4
Gjermani Mögglingen
1170 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 250 C U
1986
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL OERLIKON BOEHRINGER  VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL
more images
8
Gjermani Mechernich
1477 km
Torno CNC
OERLIKON BOEHRINGER VDF 250 C-U mit Sinumerik 840DSL
1987
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë broaching rrotulluese
VDF - BOEHRINGER 315 DR-4
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS
more images
6
Gjermani Mindelheim
1082 km
Torno me cikël universal
VDF Boehringer VDF 800 DUS
1993
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560
more images
10
Gjermani Schwerte
1495 km
Torno CNC
VDF-BOEHRINGER DUS 560
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Qendra torno
VDF-BOEHRINGER V 800
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer
more images
3
Austria Sankt Marienkirchen an der Polsenz
932 km
LATHE
VDF Boehringer
1940
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000
more images
6
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Qendra torno
VDF BOEHRINGER V 5 x 6000
1964
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500
more images
5
Gjermani Erftstadt
1487 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF - BOEHRINGER DUE 500
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6
more images
10
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER V 6
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF 560 DUS VDF Boehringer VDF 560 DUS VDF Boehringer VDF 560 DUS VDF Boehringer VDF 560 DUS VDF Boehringer VDF 560 DUS VDF Boehringer VDF 560 DUS
more images
6
Gjermani Schleiden
1484 km
Boehringer VDF DUS 560
VDF Boehringer VDF 560 DUS
1993
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer
more images
8
Gjermani Dieburg
1312 km
LATHE
VDF Boehringer
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Erftstadt
1487 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF BOEHRINGER DUE 500
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
more images
10
Gjermani Dormagen
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500 VDF Boehringer DUE 500
more images
11
Gjermani Burgoberbach
1171 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
VDF Boehringer DUE 500
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUC 560 VDF BOEHRINGER DUC 560 VDF BOEHRINGER DUC 560 VDF BOEHRINGER DUC 560 VDF BOEHRINGER DUC 560 VDF BOEHRINGER DUC 560
more images
6
Gjermani Iserlohn
1487 km
ciklet CNC torno
VDF BOEHRINGER DUC 560
1993
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S
more images
5
Gjermani Dietzenbach
1324 km
LATHE
VDF Boehringer 48 S
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640
more images
13
Holanda Schijndel
1616 km
Boehringer
VDF Boehringer DM 640
1974
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550 VDF Boehringer DM550
more images
14
Mbretëria e Bashkuar Burscough
2203 km
Torno qendrore
VDF Boehringer DM550
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88 VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88 VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88 VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88 VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88 VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88 VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88
more images
7
Gjermani Staufenberg
1394 km
Torno CNC
VDF BOEHRINGER VDF 315 C-U (Drehlänge 2000)Sinumerik 88
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER 230/400 VDF-BOEHRINGER 230/400 VDF-BOEHRINGER 230/400
more images
3
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
transformator
VDF-BOEHRINGER 230/400
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Iserlohn
1487 km
Torno LZ
VDF BOEHRINGER DM 640
1976
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500 VDF BOEHRINGER DUE560x1500
more images
12
Zvicra Beringen
1173 km
Qendra torno
VDF BOEHRINGER DUE560x1500
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S VDF Boehringer 48 S
more images
10
Gjermani Erding
1028 km
VDF Boehringer
VDF Boehringer 48 S
1972
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000 VDF Boehringer DUS 1000 x 4000
more images
6
Gjermani Engelskirchen
1470 km
BOEHRINGER DUS 1000x4000
VDF Boehringer DUS 1000 x 4000
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000
more images
6
Torno - e kontrolluar nga cikli
VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000
1992
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti
more images
5
Gjermani Straubenhardt
(Vendndodhja e tregtarit)
1253 km
Torno me cikle - VDF BOEHRINGER
VDF Boehringer DUS 400 ti
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180 VDF Boehringer cm180
more images
9
Gjermani Iserlohn
1487 km
Pjesë këmbimi VDF Boehringer cm180
VDF Boehringer cm180
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer V5K VDF Boehringer V5K VDF Boehringer V5K VDF Boehringer V5K VDF Boehringer V5K VDF Boehringer V5K VDF Boehringer V5K
more images
7
Gjermani Düsseldorf
1513 km
Torno LZS
VDF Boehringer V5K
1964
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUS 560
more images
1
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
CNC torno
VDF BOEHRINGER DUS 560
1997
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000 VDF Boehringer DUE 560 x 2.000
more images
12
Gjermani Dortmund
1500 km
torno e sipërme
VDF Boehringer DUE 560 x 2.000
1992
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF 16M-G BOEHRINGER VDF 16M-G BOEHRINGER VDF 16M-G BOEHRINGER VDF 16M-G BOEHRINGER VDF 16M-G
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 16M-G
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C
more images
7
Gjermani Willich
1533 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 180 C
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF DUK 480 BOEHRINGER VDF DUK 480 BOEHRINGER VDF DUK 480
more images
3
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Torno qendrore dhe torno gishti
BOEHRINGER VDF DUK 480
2001
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt
more images
6
Gjermani Ennepetal
(Vendndodhja e tregtarit)
1496 km
Torno qendrore dhe torno gishti
5VDF BOEHRINGER unbekannt
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
Torno cikli
Boehringer DUS 400 ti
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500 BOEHRINGER DUS 560 x 1500
more images
10
Gjermani Malsch
1267 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
BOEHRINGER DUS 560 x 1500
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D
more images
6
Gjermani Dreieich
(Vendndodhja e tregtarit)
1329 km
CNC torno - Lloji i prirur Bed
BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500
more images
7
Austria
962 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
BOEHRINGER DUS 560x1500
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER DUS 560/1000 BOEHRINGER DUS 560/1000 BOEHRINGER DUS 560/1000
more images
3
Gjermani Engen
1170 km
Torno cikli
BOEHRINGER DUS 560/1000
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4
more images
5
Gjermani Schwäbisch Gmünd
(Vendndodhja e tregtarit)
1179 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
BOEHRINGER NG 180-4
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK
more images
6
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
BOEHRINGER 44 DK
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5 BOEHRINGER A 5
more images
8
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Makinë shpimi me vrima të thella
BOEHRINGER A 5
1967
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Boehringer vdf 25 m

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.