Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Bli Automjete hekurudhore, ajrore dhe ujore të përdorura

6 rezultate për
Aborto
Suzuki DT4 Suzuki DT4 Suzuki DT4 Suzuki DT4 Suzuki DT4
more images
5
Thirrni
Wiefelstede, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
2000
dore e dyte
Rheinstahl AG Rheinstahl AG Rheinstahl AG
more images
3
Thirrni
Oberhausen Gjermani
1533 km
1974
e mire (e perdorur)
Vagona hekurudhore me rezervuar kriogjenik, gaz, vagona, vagonë rezervuarësh, matës, CO2, dioksid karboni, magazinim Vagona me gaz CO2, vagonë cisternë, dioksid karboni, transport, vagonë hekurudhore të cisternëve kriogjene, magazinim Prodhuesi: Rheinstahl AG viti i prodhimit: 1974 vëllimi: 51,79 m3 presioni: 20 bar Presioni i provës: 30 bar Eksporti nga BE B0spzlgtqg dioksidi i karbonit, transporti, LCO2, gazi. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.
Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH Plasser & Theurer USP-3000-C and 08-16 SH
more images
14
Thirrni
Barcelona Spanja
1506 km
1993
e mire (e perdorur)
ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S
more images
6
Thirrni
Oebisfelde Gjermani
1435 km
1987
e mire (e perdorur)
Honda BF 5A Honda BF 5A Honda BF 5A Honda BF 5A Honda BF 5A
more images
5
Thirrni
Wiefelstede, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
2007
dore e dyte
ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S ZAGRO Bahn-und Baumaschinen GmbH WRG-S
more images
6
Thirrni
Oebisfelde Gjermani
1435 km
1986
e mire (e perdorur)
 

Përdorur Automjete hekurudhore, ajrore dhe ujore

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej