Blej Ndarës i mjegullës së vajit të përdorurar (18)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla pajisjet Ndarës i mjegullës së vajit
Reklamë e klasifikuar
Industriefilter-Service GmbH Siegburg IFM 1000 Industriefilter-Service GmbH Siegburg IFM 1000
more images
2
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Koleksionist i zhurmshëm
Industriefilter-Service GmbH Siegburg IFM 1000
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Herbert Matzek AS 115 Herbert Matzek AS 115 Herbert Matzek AS 115 Herbert Matzek AS 115
more images
4
Sllovenia Planina pri Cerknem 44, 5282 Cerkno, Slovenija
743 km
Ndarës i mjegullës së vajit
Herbert Matzek AS 115
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HANDTE OE-DAG HANDTE OE-DAG HANDTE OE-DAG
more images
3
Gjermani Lüdenscheid
1475 km
mjegull e naftës separator
HANDTE OE-DAG
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - RON 4 STR – 2500 m³/h – 400 V ISI Gruppe - RON 4 STR – 2500 m³/h – 400 V
more images
2
Gjermani Buchholz
1449 km
ELBARON | Filtrat elektrostatikë të ajrit
ISI Gruppe - RON 4 STR – 2500 m³/h – 400 V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MISTBUSTER 500 MISTBUSTER 500 MISTBUSTER 500
more images
3
Francës Foissiat
1337 km
MUST EXTRACTOR MISTBUSTER 500
MISTBUSTER 500
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Sersheim
1232 km
Pastrues ajri me ftohës dhe lubrifikant
REVEN X-CYCLONE XSC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LTA 2R/H Solid LTA 2R/H Solid LTA 2R/H Solid LTA 2R/H Solid LTA 2R/H Solid LTA 2R/H Solid LTA 2R/H Solid
more images
7
Gjermani Iserlohn
1487 km
ndarës mjegull vaji
LTA 2R/H Solid
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 AS4 DC AS4 DC AS4 DC AS4 DC AS4 DC AS4 DC AS4 DC
more images
7
Gjermani Borken
1571 km
Ndarës i dyfishtë centrifugal i mjegullës së vajit
AS4 DC
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HANDTE OE-DAG HANDTE OE-DAG HANDTE OE-DAG
more images
3
Gjermani Lüdenscheid
1475 km
Ndarës i mjegullës së vajit
HANDTE OE-DAG
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - COB 13 TR – 980 m³/h – 400 V ISI Gruppe - COB 13 TR – 980 m³/h – 400 V
more images
2
Gjermani Buchholz
1449 km
COBARON | Filtrat mekanikë të ajrit
ISI Gruppe - COB 13 TR – 980 m³/h – 400 V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ventilatorenfabrik Oelde Ventilatorenfabrik Oelde Ventilatorenfabrik Oelde Ventilatorenfabrik Oelde Ventilatorenfabrik Oelde
more images
5
Gjermani Hövelhof
1474 km
sistemi i thithjes së mjegullës së vajit
Ventilatorenfabrik Oelde
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - RON 5 STR – 3550 m³/h – 400 V ISI Gruppe - RON 5 STR – 3550 m³/h – 400 V ISI Gruppe - RON 5 STR – 3550 m³/h – 400 V
more images
3
Gjermani Buchholz
1449 km
ELBARON | Filtrat elektrostatikë të ajrit
ISI Gruppe - RON 5 STR – 3550 m³/h – 400 V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - TEB EH1 – 720 m³/h – 230 V - ISI Tronic ISI Gruppe - TEB EH1 – 720 m³/h – 230 V - ISI Tronic
more images
2
Gjermani Buchholz
1449 km
TEBARON | Filtrat mekanikë të ajrit
ISI Gruppe - TEB EH1 – 720 m³/h – 230 V - ISI Tronic
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - RON 60 STR - 350 m³/h – 230 V ISI Gruppe - RON 60 STR - 350 m³/h – 230 V
more images
2
Gjermani Buchholz
1449 km
ELBARON | Filtrat elektrostatikë të ajrit
ISI Gruppe - RON 60 STR - 350 m³/h – 230 V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - TEB EH1-EC – 720 m³/h – 230 V ISI Gruppe - TEB EH1-EC – 720 m³/h – 230 V
more images
2
Gjermani Buchholz
1449 km
TEBARON | Filtrat mekanikë të ajrit
ISI Gruppe - TEB EH1-EC – 720 m³/h – 230 V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - COB 33 TR – 2420 m³/h – 400 V ISI Gruppe - COB 33 TR – 2420 m³/h – 400 V ISI Gruppe - COB 33 TR – 2420 m³/h – 400 V
more images
3
Gjermani Buchholz
1449 km
COBARON | Filtrat mekanikë të ajrit
ISI Gruppe - COB 33 TR – 2420 m³/h – 400 V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - für Zentralabsaugungen - 15000 m³/h-230V ISI Gruppe - für Zentralabsaugungen - 15000 m³/h-230V
more images
2
Gjermani Buchholz
1449 km
ELBARON | Filtrat elektrostatikë të ajrit
ISI Gruppe - für Zentralabsaugungen - 15000 m³/h-230V
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ISI Gruppe - COB 23 TR – 2050 m³/h – 400 V ISI Gruppe - COB 23 TR – 2050 m³/h – 400 V ISI Gruppe - COB 23 TR – 2050 m³/h – 400 V
more images
3
Gjermani Buchholz
1449 km
COBARON | Filtrat mekanikë të ajrit
ISI Gruppe - COB 23 TR – 2050 m³/h – 400 V
2022
I ri
Thirrni