Makinë bluarëse cilindrike pa qendër
Mikrosa M 400 CNC

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1996
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë bluarëse cilindrike pa qendër
Prodhues:
Mikrosa
model:
M 400 CNC
Numri i makinës:
009005005
Viti i ndertimit:
1996
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Hessen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 363 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 000 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

working range: 2 - 200 mm
bar lengths: 500 mm
dressing speed: 500 rpm
control: Siemens 840 C

control wheel width: 400 mm
control wheel bore: 152 mm
control wheel diameter: 350 mm
regulating wheel speed: 10-150 rpm
control wheel drive: 11,3 kW

grinding wheel width: max. 400 mm
grinding wheel diameter: max. 660 mm
grinding wheel bore diameter: 304.8 mm
grinding wheel speed: 63 m/s
grinding wheel drive: 45 kW


MACHINE DETAILS

weight: 10 t
connection: 400 V / 50 Hz / 3 phases
Rated power: 115 kW

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A9775889
Numri i referencës:
AUC-230532
Përditëso:
e fundit më 25.05.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 9775889
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 377 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis
more images
15
Italia Gussago
948 km
Makinat bluarëse - pa qendër
MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHAUDT - MIKROSA KRONOS M 400 SCHAUDT - MIKROSA KRONOS M 400
more images
2
Gjermani Eppendorf
1197 km
Makinë bluarëse cilindrike pa qendër
SCHAUDT - MIKROSA KRONOS M 400
2019
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Gussago
948 km
Makinat bluarëse - pa qendër
Mikrosa SASL 5 CNC retrofit 5 axis - ms
2023
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC
more images
5
Gjermani Krefeld
1538 km
Makinë bluarëse cilindrike pa qendër
MIKROSA SR3 CNC
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHAUDT MIKROSA M-250
more images
1
Spanja Fuente de Cantos
2282 km
makinë Centerless rëndë
SCHAUDT MIKROSA M-250
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK QT NEXUS 400-II M MAZAK QT NEXUS 400-II M MAZAK QT NEXUS 400-II M MAZAK QT NEXUS 400-II M MAZAK QT NEXUS 400-II M MAZAK QT NEXUS 400-II M MAZAK QT NEXUS 400-II M
more images
7
Gjermani Wiesbaden
1358 km
Torno CNC
MAZAK QT NEXUS 400-II M
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2 MAGDEBURG M 400 U-2
more images
8
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
MAGDEBURG M 400 U-2
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H
more images
8
Gjermani Wiesbaden
1358 km
Qendra horizontale e përpunimit CNC
Okuma MB-4000H
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FPT Industrie M.-ARX FPT Industrie M.-ARX FPT Industrie M.-ARX FPT Industrie M.-ARX
more images
4
Italia Italie
638 km
FREZI 14000 X 4000 CNC
FPT Industrie M.-ARX
2002
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc
more images
5
Gjermani Antrifttal
1364 km
Makinë për pjata - mëngë mbajtëse
Skoda CNC W180 cnc
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12 Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12
more images
14
Gjermani Starnberg
1033 km
CNC cam/makinë bluarëse cilindrike
Schaudt Mikrosa CamGrind L650 U12
2010
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M
more images
5
Francës Haguenau
1290 km
Torno CNC
HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2 M Fördersysteme GFV/2
more images
11
Polonia Białogard
1464 km
Rrip transportues me funksionim cikle 400 x 50 cm
M Fördersysteme GFV/2
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
CNC 3D Router Machine 400x300mm
CNC-STEP High-Z S-400
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T CNC-STEP High-Z S-400/T
more images
12
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
Makineri CNC CNC MILLING
CNC-STEP High-Z S-400/T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
Të vogla CNC Router për MS AL CU ST
CNC-STEP High-Z S-400/T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
Granit + Makinë gdhendje qelqi
CNC-STEP High-Z/400-T +GranitoGrav
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
3D-CNC ROUTER MACHINE
CNC-STEP High-Z S-400
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
ROUTER STONE CNC
CNC-STEP High-Z S-400/T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Geldern
(Vendndodhja e tregtarit)
1564 km
Granit + Gotë gdhendje / makinë gravurë
CNC-STEP High-Z/400-T +GranitoGrav
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Norgren RM/8026/M/400 Norgren RM/8026/M/400 Norgren RM/8026/M/400 Norgren RM/8026/M/400 Norgren RM/8026/M/400
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Cilindra pneumatikë
Norgren RM/8026/M/400
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1150 km
CNC torno
NEF 400
2006
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M HURCO BMC 4020/M
more images
9
Gjermani Mühlheim am Main
1329 km
Qendra e përpunimit vertikal CNC
HURCO BMC 4020/M
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Roreto
1078 km
Qendër përpunimi CNC ME ngjitës
IMA Bima 400 V/R - 145/400
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lüdenscheid
1474 km
Makinë bluarje CNC
MACMON M 434 NC/CNC
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMA BIMA 310 100/400 IMA BIMA 310 100/400 IMA BIMA 310 100/400 IMA BIMA 310 100/400 IMA BIMA 310 100/400 IMA BIMA 310 100/400 IMA BIMA 310 100/400
more images
7
Gjermani Espelkamp
1525 km
Makinë për përpunimin CNC
IMA BIMA 310 100/400
1998
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M
more images
8
Gjermani Mühlheim am Main
1329 km
Qendra e përpunimit vertikal CNC
HURCO BMC 30/M
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Hessen, Gjermani
1363 km
Torno CNC
Gildemeister CTX 400
1992
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
WEEKE BMG 111 VENTURE 106 M WEEKE BMG 111 VENTURE 106 M WEEKE BMG 111 VENTURE 106 M WEEKE BMG 111 VENTURE 106 M
more images
4
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
9157 km
Qendrat e përpunimit me tavolinë konsol
WEEKE BMG 111 VENTURE 106 M
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Denzlingen
1239 km
Torno CNC
Mazak Quick Turn Nexus 100-II M
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1491 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
WFL M 60 G MILLTURN
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAUSER S 40 - CNC ADCOS 400 HAUSER S 40 - CNC ADCOS 400 HAUSER S 40 - CNC ADCOS 400 HAUSER S 40 - CNC ADCOS 400 HAUSER S 40 - CNC ADCOS 400
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
Koordinat makine bluarje
HAUSER S 40 - CNC ADCOS 400
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HANWHA HCG-150 CNC HANWHA HCG-150 CNC
more images
2
Gjermani Immendingen
1179 km
Hanwha bluarje pa qendër m. HCG-150 CNC
HANWHA HCG-150 CNC
2019
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1150 km
CNC torno
GILDEMEISTER NEF 400
2012
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS
more images
10
Gjermani Hattingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC - vertikale
EMAG VSC 400 DDS
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M
more images
7
Francës Haguenau
1290 km
Torno CNC
DOOSAN DAEWOO PUMA 240 M
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Padovani Labor 400 NC Padovani Labor 400 NC Padovani Labor 400 NC Padovani Labor 400 NC Padovani Labor 400 NC Padovani Labor 400 NC
more images
6
Gjermani Dieburg
1312 km
Torno CNC
Padovani Labor 400 NC
1986
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maho MH 600W CNC X:600 - Y:400 - Z:400 mm Maho MH 600W CNC X:600 - Y:400 - Z:400 mm Maho MH 600W CNC X:600 - Y:400 - Z:400 mm
more images
3
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1681 km
Frezë shtrati me tavolinë të lëvizshme
Maho MH 600W CNC X:600 - Y:400 - Z:400 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400
more images
6
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
CNC torno
WEISSER Univertor AS 400
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI SL 35 M 750 MORI SEIKI SL 35 M 750 MORI SEIKI SL 35 M 750 MORI SEIKI SL 35 M 750 MORI SEIKI SL 35 M 750 MORI SEIKI SL 35 M 750
more images
6
Gjermani Oelde
(Vendndodhja e tregtarit)
1501 km
CNC Turning- dhe mulliri Center
MORI SEIKI SL 35 M 750
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AEG 1M 400-75 H Thyro-M Thyristor AEG 1M 400-75 H Thyro-M Thyristor AEG 1M 400-75 H Thyro-M Thyristor AEG 1M 400-75 H Thyro-M Thyristor
more images
4
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1494 km
Komponenti AEG
AEG 1M 400-75 H Thyro-M Thyristor
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kraft (Pinacho) SH 400-105x2000
more images
1
Gjermani Stockstadt am Rhein
1324 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
Kraft (Pinacho) SH 400-105x2000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holz-Her Pro-Master 7123 M 500 Holz-Her Pro-Master 7123 M 500 Holz-Her Pro-Master 7123 M 500 Holz-Her Pro-Master 7123 M 500
more images
4
Gjermani
1089 km
Qendra e përpunimit CNC
Holz-Her Pro-Master 7123 M 500
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM SI 400 EP SCM SI 400 EP SCM SI 400 EP SCM SI 400 EP
more images
4
Italia Mariano Comense
1020 km
Sharrat rrethore me format SCM SI 400 EP . Masa e re
SCM SI 400 EP
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M
more images
6
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
Kontroll CNC, Kontroll numerik, nga MAX MÜLLER GIL
GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
OKUMA LU 400/2ST
2009
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit
more images
8
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1494 km
Komponenti i automatizimit HSB
HSB Automation Beta 60-SSS-M-2005-400-680-2ES2-4BL-0 Mechanische Lineareinheit
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M
more images
6
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
Kontroll CNC, kontroll numerik, nga MAX MÜLLER GIL
GILDEMEISTER / MAX MÜLLER Eltropilot M
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Torno CNC
DMG Gildemeister CTX-400 S2
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni