Mulliri i veglave
MAHO MH 600

çmim fiks plus TVSH
2 250 €
Viti i prodhimit
1984
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Hamburg Gjermania
Mulliri i veglave MAHO MH 600
Mulliri i veglave MAHO MH 600
more Images
MAHO MH 600
MAHO MH 600

Të dhëna për makinën

Përshkrimi i makinës:
Mulliri i veglave
Prodhues:
MAHO
Model:
MH 600
Viti i prodhimit:
1984
Gjendje:
gati për përdorim (i përdorur)

Çmimi & Vendndodhja

çmim fiks plus TVSH
2 250 €
Vendndodhje:
Mittelweg 144, 20148 Hamburg, Deutschland Gjermania
Telefononi

Detajet e ofertës

ID e shpalljes:
A22387337
Përditësim:
së fundmi më 22.07.2026

Përshkrim

Immediately available from training center:

MAHO Tool Milling Machine

Model MH 600

Year of manufacture: 1984

Table: 700 x 400 mm

Travel X/Y/Z: 500/400/400 mm
Hsdpfx Adeznhylsqer

Speeds: 40 – 2500 rpm

SK 40

Spindle stroke: 80 mm

Coolant system

Drive: 4 kW

Feeds: 8 – 400 mm/rev

Head swivels 90/90 degrees

Weight: 1900 kg

Price: EUR 2,250.-- plus VAT, ex location.

Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.

Ofrues

I regjistruar që nga: 2009

32 Njoftime online

Telefononi

Dërgo kërkesë

Tokëus 
Gjermania
Austri
Zvicra
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mbretëria e Bashkuar
Franca
Belgjika
Spanjë
Meksikë
Itali
Holanda
Polonia
Federata Ruse
Bjellorusia (Republika e Bjellorusisë)
Ukrainë
Estoni
Turqia
Zelanda e Re
Irlanda
Republika Çeke
Danimarka
Finlanda
Suedi
Norvegjia
Luksemburg
Greqia
Lituania
Letonia
Islandë
Portugalia
Brazili
Venezuela
Argjentina
Hungaria
Sllovaki
Rumania
Moldavia
Sllovenia
Serbia
Mali i Zi
Shqipëria
Kroacia
Bullgaria
Maqedonia e Veriut
Bosnjë dhe Hercegovinë
Izraeli
Egjipt
Maroku
India
Indonezi
Koreja e Jugut
Japoni
Tajlandë
Malajzia
Vietnami
Kina, Republika Popullore
Tajvan
Irani
Bangladeshi
Shënim: Kërkesa juaj do t’u përcillet të gjithë shitësve në kategorinë e makinave. Kjo ju lejon të merrni shumë oferta.
Kërkesa nuk mund të dërgohej. Ju lutemi provoni përsëri më vonë.

Telefon & Faks

+49 40 46... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Ankand
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Frezë MAHO MH 600 W
Përfundon në 
min  Ankandi përfundoi
Gjermania Hessen
1 324 km
Frezë
MAHOMH 600 W
buyer-protection
Njoftim i vogël
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS SM 700 x 76
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS SM 700 x 76
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS SM 700 x 76
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS SM 700 x 76
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS SM 700 x 76
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë e lakimit të rrumbullakët
OSTASSM 700 x 76
Telefononi
Njoftim i vogël
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
Makineri CNC frezuese universale MAHO MH 600 E2
more images
Franca Ensisheim
1 262 km
Makineri CNC frezuese universale
MAHOMH 600 E2
Telefononi
Njoftim i vogël
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
Komponent MAHO Maho Doppelgreifer für  MH 600 E inklusive Zubehör
more images
Remscheid
1 494 km
Komponent
MAHOMaho Doppelgreifer für MH 600 E inklusive Zubehör
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
Makinë për bluarjen e veglave - Universale AVIA FNE 40 NC / TNC 320
more images
Gjermania Dreieich
1 329 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
AVIAFNE 40 NC / TNC 320
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C MAHO MH 600 C
more images
Polonia Gola
1 143 km
Qendër pune CNC MAHO MH 600 C
MAHOMH 600 C
Telefononi
Njoftim i vogël
Makine frezimi MAHO MH600-C
Makine frezimi MAHO MH600-C
Makine frezimi MAHO MH600-C
Makine frezimi MAHO MH600-C
Makine frezimi MAHO MH600-C
more images
Gjermania Iserlohn
1 487 km
Makine frezimi
MAHOMH600-C
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Makinë për bluarjen e veglave - Universale Deckel Maho DMU 50 M - TNC 124
Makinë për bluarjen e veglave - Universale Deckel Maho DMU 50 M - TNC 124
Makinë për bluarjen e veglave - Universale Deckel Maho DMU 50 M - TNC 124
Makinë për bluarjen e veglave - Universale Deckel Maho DMU 50 M - TNC 124
more images
Gjermania Metzingen
1 187 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
Deckel MahoDMU 50 M - TNC 124
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Makinë për bluarjen e veglave - Universale MAHO MH 600 E
Makinë për bluarjen e veglave - Universale MAHO MH 600 E
Makinë për bluarjen e veglave - Universale MAHO MH 600 E
Makinë për bluarjen e veglave - Universale MAHO MH 600 E
Makinë për bluarjen e veglave - Universale MAHO MH 600 E
Makinë për bluarjen e veglave - Universale MAHO MH 600 E
more images
Gjermania Bühl
1 262 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
MAHOMH 600 E
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Makine frezimi Maho MH 600 W
Makine frezimi Maho MH 600 W
Makine frezimi Maho MH 600 W
Makine frezimi Maho MH 600 W
Makine frezimi Maho MH 600 W
Makine frezimi Maho MH 600 W
Makine frezimi Maho MH 600 W
more images
Gjermania Weiterstadt
1 324 km
Makine frezimi
MahoMH 600 W
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
Makine frezimi Deckel Maho MH 1000
more images
Gjermania Neubrandenburg
1 476 km
Makine frezimi
Deckel MahoMH 1000
Telefononi
Njoftim i vogël
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
Makinë mulliri - universale MAHO MH 600
more images
Gjermania Velen
1 563 km
Makinë mulliri - universale
MAHOMH 600
Telefononi
Njoftim i vogël
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale MAHO MH 600 P
more images
Gjermania Hessisch Lichtenau
1 375 km
Frezë universale me HEIDENHAIN TNC 131, frezë universale
MAHOMH 600 P
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
Frezë CNC Abene - VHF360Ti Abene VHF360Ti
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Frezë CNC Abene - VHF360Ti
AbeneVHF360Ti
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
Qendra e përpunimit - universale MAHO MH 600 C
more images
Gjermania Offenbach an der Queich
1 295 km
Qendra e përpunimit - universale
MAHOMH 600 C
Tregtar i verifikuar
Telefononi