MHT1.500-L800-P1.000
Tavolinë saldimi, manipulator
Heinrichsglück-Mechacon
MHT1.500-L800-P1.000
Viti i prodhimit
2022
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Soest
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Prodhues:
- Heinrichsglück-Mechacon
- Model:
- MHT1.500-L800-P1.000
- Viti i prodhimit:
- 2022
- Gjendje:
- i ri
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Përshkrim
Manipulator with two height adjustable outriggers and face plate.
Load: 1.500kg
stroke: 800mm
Guedsfnku Hepfx Agljb
swivel range: 300
face plate diameter: 1.000mm
Welding current: 600A
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Load: 1.500kg
stroke: 800mm
Guedsfnku Hepfx Agljb
swivel range: 300
face plate diameter: 1.000mm
Welding current: 600A
Ofrues
Shënim: Regjistrohuni falas ose hyni, për të parë të gjitha informacionet.
I regjistruar që nga: 2015
19 Njoftime online
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+49 2921 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Soest
1 478 km
Tavolinë saldimi me rrotullues
Heinrichsglück - MechaconHorizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Njoftim i vogël
Hergensweiler
1 095 km
Tavolinë rrotulluese me saldim, me lartësi të rregullueshme
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Fevziçakmak
Makinë për heqjen e llamarinës
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Voerde
Pompë diafragmë pistoni, pompë ushqyese
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
Fevziçakmak
Makinë për heqjen e llamarinës
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
Gjermania
Bandsaw - Horizontal
BERG & SCHMIDGBS 305 HA-I Easy
BERG & SCHMIDGBS 305 HA-I Easy
Eislingen/Fils
Matja pjatë
RUEBENACHUBK
RUEBENACHUBK
Bunschoten-Spakenburg
Frezë shtrati
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)