Heinrichsglück DK1.000-P800
Viti i prodhimit
2022
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Soest Gjermania
Tavolinë saldimi me tavolinë rrotulluese Heinrichsglück DK1.000-P800
more Images
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Tavolinë saldimi me tavolinë rrotulluese
Prodhues:
Heinrichsglück
Model:
DK1.000-P800
Viti i prodhimit:
2022
Gjendje:
i ri
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland Gjermania
Përshkrim
Turntable
Load: 1.000kg (1.200kg horizontal) with a center of gravity of 200mm from the faceplate
Faceplate diameter: 800mm with 4 T-slots
Faceplate speed: 0.05-1.5rtm
Torque face plate: 1,800Nm
Tilt angle: 0-135 °
Godpfx Aogn Ecrscljbl
Welding current transmission: 800A