Horizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Tavolinë saldimi me rrotullues
Heinrichsglück - Mechacon
Viti i prodhimit
2022
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Soest
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Prodhues:
- Heinrichsglück - Mechacon
- Viti i prodhimit:
- 2022
- Gjendje:
- i ri
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Përshkrim
Load capacity: 10.000kg
Gbsdpfxofxgp Us Aclel
Speed: 0.03- 1.6 rpm
faceplate diameter: 1.500mm, expandable to 2.500mm
welding current transmission: 800A
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Gbsdpfxofxgp Us Aclel
Speed: 0.03- 1.6 rpm
Ofrues
Shënim: Regjistrohuni falas ose hyni, për të parë të gjitha informacionet.
I regjistruar që nga: 2015
19 Njoftime online
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+49 2921 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Hergensweiler
1 095 km
Tavolinë rrotulluese me saldim, me lartësi të rregullueshme
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Njoftim i vogël
Pleystein
1 120 km
Vinç rrotullues
Drehkränemit Vakum Sauger
Drehkränemit Vakum Sauger
Wijchen
Qendra të përpunimit horizontale CNC Biesse Skill 12.24 G FT 2014
BiesseSkill 12.24 G FT
BiesseSkill 12.24 G FT
Bad Feilnbach
983 km
Raft konsol
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 EbenenHöhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
Voerde
Pompë diafragmë pistoni, pompë ushqyese
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
Saerbeck
Gërshërë gijotine
DurmaSBT 3010
DurmaSBT 3010
Niederlangen
Ngritës vakum
FINKENVH 6-500
FINKENVH 6-500
Hergensweiler
Pllakë tavani saldimi, tavolinë saldimi,
ProtecKT 1200
ProtecKT 1200
Eislingen/Fils
Matja pjatë
RUEBENACHUBK
RUEBENACHUBK
Bunschoten-Spakenburg
Frezë shtrati
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)