PRISMA 20
Frezë me shtrat fiks
Correa
PRISMA 20
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Cestona
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Frezë me shtrat fiks
- Prodhues:
- Correa
- Model:
- PRISMA 20
- Gjendje:
- shumë mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- Sansinenea Erreka Industrialdea, Pab A-5 B, 20749 Zestoa, España
Përshkrim
Brand : CORREA
Model : PRISMA-20
Type : CNC
Cnc : HEINDENHAIN 530
Table dimensions : 2.000 x 900 mm
Number of slot: 5 x 22 mm
Distance between T slots: 200 mm
Axis travels (X,Y,Z) : 2.000 x 1000 x 1000 mm
Head type : Universal manual
Gbodpfx Acex Dzf Telel
Taper : ISO 50
Speed range : 550 - 3.000
Spinale power : 22 kw
Rapid traverse (X) : 12.000 mm/min
Rapid traverse ( X) : 20.000 mm/min
Maximum weight on table : 3.500 kg
Machine weight : 14 tn
Machine equipped with: Fairing
Electronica hadwheel
Model : PRISMA-20
Type : CNC
Cnc : HEINDENHAIN 530
Number of slot: 5 x 22 mm
Head type : Universal manual
Gbodpfx Acex Dzf Telel
Taper : ISO 50
Speed range : 550 - 3.000
Spinale power : 22 kw
Machine weight : 14 tn
Machine equipped with: Fairing
Electronica hadwheel
Dokumente
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+34 943 7... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Burgos
1 982 km
Frezë
CorreaPRISMA 20
CorreaPRISMA 20
Njoftim i vogël
Wuppertal
1 504 km
Ekstruder me dy vida / Kompaunder
Werner & Pfleiderer / CoperionZSK 40
Sankt Daniel
837 km
Mjete powered VDI 40
Zheng Zhou Shi
Pajisje dërrmuese
MINGYUAN Double rotor hammer crusherDouble stage hammer crusher
L'alcúdia de Crespíns
Torno paralele
GurutzpeSuper A 400/6000
GurutzpeSuper A 400/6000
Fevziçakmak
Makinë për heqjen e llamarinës
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Gjermania
Makinë mulliri - universale
MAHOMH 800 W
MAHOMH 800 W