kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Krahu / bumi i ngarkimit të përdorurar

Makineri ndërtimi Pjesë këmbimi makineri ndërtimi Krahu / bumi i ngarkimit
Reklamë e klasifikuar
Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974 Liebherr 974
more images
12
Gjermani Bornhöved
1615 km
Boom 8,6m; Shkop/Zhytës 6,8m dhe 5,8m
Liebherr 974
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni

Përdorur Krahu / bumi i ngarkimit

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.