Krahu i krahut blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

Diesse Hapësin e krahut të ngritjes Diesse DS RE 40S

Wczasowa 1, 42-133 Węglowice, PLPoloni
7153 km
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
3

krahu robot Fanuc M-900i/A 260L

ISTANBUL, TurqiTurqi
8367 km
2007
aq i mirë sa i ri (ex-display)
8

Kthyesi i krahut Doppstadt DU 265 Panda

Wardenburg Littel, GjermaniGjermani
6389 km
1998
te mira (te perdorura)


krahu i kr...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Krahu robotik NACHI SH133-03

St Helens, Saint Helens, UKMbretëria e Bashkuar
5689 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4

krahun matëse Faro FaroArm Platinum

Denkendorf, GjermaniGjermani
6793 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
9

CNC torno Mori Seiki CL25

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
1998
te mira (te perdorura)
5

Cold rrethore - Automatic EISELE PSU - 470 - Hydr.

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1986
i përdorur
8

CNC torno Boehringer VDF 315 Cm

Ratingen, GjermaniGjermani
6380 km
1996
gati për përdorim
3

Qendra torno WEIPERT WSD 400

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1965
i përdorur
2

Qendra torno Weiler Condor

Më shumë Weiler Condor
Bremen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6433 km
1978
i përdorur
1

band pa BEHRINGER HBP 303 A

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1998
i përdorur
12

makina Laser prerja Trumpf Trumatic 2000R

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2000
gati për përdorim
2

Plate qethje Weinbrenner Unbekannt

Kaiserslautern, GjermaniGjermani
6526 km
1979
gati për përdorim
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë SCHIESS-ASCHERSLEBEN HoriMill 100

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)


krahu i kr...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KRAHU I KRAHUT
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .