kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makinë me tela EDM përgjatë gjatësisë nga 700mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina EDM Makinë me tela EDM përgjatë gjatësisë nga 700mm
Reklamë e klasifikuar
CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510
more images
8
Zvicra Zuchwil
1209 km
makina EDM me tela
CHARMILLES Robofil 510
1998
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AccuteX AU-860iA AccuteX AU-860iA AccuteX AU-860iA AccuteX AU-860iA
more images
4
Gjermani
1340 km
Makineritë e erozionit
AccuteX AU-860iA
2020
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C AGIE AGIETRON Spirit 4C
more images
8
Holanda Babberich
1602 km
Makinë EDM 700 x 500 x 400 mm
AGIE AGIETRON Spirit 4C
2006
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Matra Fanuc  Matra Fanuc  Matra Fanuc  Matra Fanuc  Matra Fanuc  Matra Fanuc  Matra Fanuc
more images
7
Polonia Czechowice-Dziedzice
974 km
Fanuc W3 Wire EDM
Matra Fanuc
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE AGIECUT 350 HSS AGIE AGIECUT 350 HSS AGIE AGIECUT 350 HSS AGIE AGIECUT 350 HSS AGIE AGIECUT 350 HSS
more images
5
Gjermani Nürtingen
1190 km
Makinë EDM me tela
AGIE AGIECUT 350 HSS
1998
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makino U 86 Makino U 86 Makino U 86
more images
3
Gjermani Biebrich
(Vendndodhja e tregtarit)
1389 km
Wire EDM Machine
Makino U 86
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ONA Compact-2/45 Amp ONA Compact-2/45 Amp ONA Compact-2/45 Amp ONA Compact-2/45 Amp
more images
4
Spanja Torres de la Alameda
1980 km
makinë elektro erozion
ONA Compact-2/45 Amp
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810
more images
7
Portugalia Portugal
2409 km
Makineritë e erozionit
CHARMILLES ROBOFORM 810
1998
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SEIBU EW-A 7S2 SEIBU EW-A 7S2
more images
2
Gjermani Mögglingen
1170 km
Makinë EDM me tela
SEIBU EW-A 7S2
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Matra Fanuc
more images
1
Polonia Czechowice-Dziedzice
974 km
Fanuc W2 Wire EDM
Matra Fanuc
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FANUC Tape Cut W4
more images
1
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1491 km
Teli CNC EDM (X: 1.000 mm)
FANUC Tape Cut W4
1991
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20 MITSUBISHI CX-20
more images
14
Gjermani Hoppstädten-Weiersbach
1381 km
MITSUBISHI CX-20
MITSUBISHI CX-20
1995
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sodick AQ 900 Sodick AQ 900 Sodick AQ 900 Sodick AQ 900
more images
4
Francës Verquigneul
1702 km
Makinë EDM
Sodick AQ 900
2007
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makinë me tela EDM përgjatë gjatësisë nga 700mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.