Blej Aksesorë / pjesë këmbimi të përdorurar (51)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina matëse Aksesorë / pjesë këmbimi
Reklamë e klasifikuar
Walter HELICHECK PRO LONG Walter HELICHECK PRO LONG Walter HELICHECK PRO LONG Walter HELICHECK PRO LONG
more images
4
Hungaria Délegyháza
686 km
Walter
Walter HELICHECK PRO LONG
2016
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hauser 291 Hauser 291 Hauser 291 Hauser 291 Hauser 291 Hauser 291 Hauser 291
more images
7
Gjermani Grenzach-Wyhlen
(Vendndodhja e tregtarit)
1218 km
kontrollor fortësi
Hauser 291
1967
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RENISHAW PowerProbe 40 optical
more images
1
Gjermani Fuldatal
1399 km
Sonda matëse
RENISHAW PowerProbe 40 optical
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S MARPOSS UNIMAR S
more images
9
Gjermani Großbettlingen
1190 km
kokat matëse të diametrit dhe gjatësisë
MARPOSS UNIMAR S
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
4
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
cilindër referencë
Unbekannt
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mauser** 1000 mm Mauser** 1000 mm Mauser** 1000 mm Mauser** 1000 mm Mauser** 1000 mm Mauser** 1000 mm
more images
6
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Brenda mikrometrit
Mauser** 1000 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INOX INOX INOX
more images
3
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Këndi i ndalimit
INOX
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
REICHERTER BRIVISKOP BVR 187,5 REICHERTER BRIVISKOP BVR 187,5
more images
2
Gjermani Grenzach-Wyhlen
1222 km
testues i fortësisë
REICHERTER BRIVISKOP BVR 187,5
1960
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blum TC 50
more images
1
Gjermani Fuldatal
1399 km
Sonda matëse
Blum TC 50
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDENHAIN HEIDENHAIN HEIDENHAIN
more images
3
Austria
962 km
Pajisjet matëse
HEIDENHAIN
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Renishaw PH10M Renishaw PH10M Renishaw PH10M
more images
3
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Kokë rrotulluese dhe rrotulluese
Renishaw PH10M
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bretzfeld
1227 km
lente
Mitutoyo
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
5
Gjermani Bruchsal
1270 km
Pllakë matëse / vizore montimi / shufër matëse
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MEUSBURGER BST 5500 ALU MEUSBURGER BST 5500 ALU
more images
2
Gjermani Iserlohn
1487 km
Tabelat ALU MEUSBURGER Për makinë matëse
MEUSBURGER BST 5500 ALU
2010
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blum TC 52
more images
1
Gjermani Fuldatal
1399 km
Sonda matëse
Blum TC 52
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PELI 1400 PELI 1400 PELI 1400 PELI 1400
more images
4
Gjermani Korschenbroich
1524 km
pajisjet e matjes
PELI 1400
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Renishaw PH10MQ Renishaw PH10MQ Renishaw PH10MQ
more images
3
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Kokë rrotulluese dhe rrotulluese
Renishaw PH10MQ
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDENHAIN LIDA 19P/100 HEIDENHAIN LIDA 19P/100
more images
2
Gjermani Tönisvorst
(Vendndodhja e tregtarit)
1542 km
pjesë ndërrimi
HEIDENHAIN LIDA 19P/100
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KS Suhl 300-400 mm KS Suhl 300-400 mm KS Suhl 300-400 mm KS Suhl 300-400 mm KS Suhl 300-400 mm KS Suhl 300-400 mm KS Suhl 300-400 mm
more images
7
Gjermani Wiefelstede
1622 km
mikrometër i jashtëm
KS Suhl 300-400 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORA Mü -Tos MORA Mü -Tos MORA Mü -Tos
more images
3
Gjermani Iserlohn
1487 km
Pjesë për makinat matëse MORA
MORA Mü -Tos
2000
dore e dyte
Thirrni
Blini tani
Gjermani Gjermani
1240 km
Butoni i brendshëm i shpejtë / treguesi i numrit të brendshëm
Mitutoyo Intertest M 209-6
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
 MEBA Metall-Bandsägemaschinen GmbH MS3
more images
1
Gjermani Westerheim
1167 km
Sistemi matës MS3, automatikisht
MEBA Metall-Bandsägemaschinen GmbH MS3
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1 Renishaw SFP1
more images
9
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Sistemi i matjes së vrazhdësisë REVO
Renishaw SFP1
2016
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SUBITO SK 35 - 60 SUBITO SK 35 - 60
more images
2
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
2-pikë brenda matje
SUBITO SK 35 - 60
dore e dyte
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Mauser 800 mm Mauser 800 mm Mauser 800 mm Mauser 800 mm Mauser 800 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Brenda mikrometrit
Mauser 800 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 MEBA Metall-Bandsägemaschinen GmbH MEBA ML
more images
1
Gjermani Westerheim
1167 km
Sistemi i matjes ML Automatic
MEBA Metall-Bandsägemaschinen GmbH MEBA ML
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mitutoyo Surface Measure 606 Mitutoyo Surface Measure 606 Mitutoyo Surface Measure 606 Mitutoyo Surface Measure 606
more images
4
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
skaner lazer
Mitutoyo Surface Measure 606
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ANGULUS 3000 mm ANGULUS 3000 mm ANGULUS 3000 mm ANGULUS 3000 mm ANGULUS 3000 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Udhëzim
ANGULUS 3000 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 MEBA Metall-Bandsägemaschinen GmbH MEBA ML
more images
1
Gjermani Westerheim
1167 km
Sistemi i matjes ML Digital
MEBA Metall-Bandsägemaschinen GmbH MEBA ML
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zeiss RT05 Zeiss RT05 Zeiss RT05
more images
3
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Tryezë të rrumbullakët
Zeiss RT05
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hommel Werke 25-50 mm Hommel Werke 25-50 mm
more images
2
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Brenda mikrometrit
Hommel Werke 25-50 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zeiss Zeiss Zeiss
more images
3
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Tryezë të rrumbullakët
Zeiss
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Brenda mikrometrit
Hommel Werke 1500 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zeiss Zeiss Zeiss Zeiss
more images
4
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Tryezë të rrumbullakët
Zeiss
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm Hommel Werke 1500 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Brenda mikrometrit
Hommel Werke 1500 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOMEG M5 KOMEG M5 KOMEG M5 KOMEG M5
more images
4
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
stilet dhe aksesorët
KOMEG M5
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt 3000/100/H15 mm unbekannt 3000/100/H15 mm unbekannt 3000/100/H15 mm unbekannt 3000/100/H15 mm unbekannt 3000/100/H15 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Udhëzim
unbekannt 3000/100/H15 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mitutoyo CMMC 1(S); -3(S); -6 UC200/400 Mitutoyo CMMC 1(S); -3(S); -6 UC200/400 Mitutoyo CMMC 1(S); -3(S); -6 UC200/400 Mitutoyo CMMC 1(S); -3(S); -6 UC200/400
more images
4
Austria Wolkersdorf
(Vendndodhja e tregtarit)
855 km
Kuti gëzimi
Mitutoyo CMMC 1(S); -3(S); -6 UC200/400
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mitutoyo 75-100 mm Mitutoyo 75-100 mm Mitutoyo 75-100 mm Mitutoyo 75-100 mm
more images
4
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
mikrometër
Mitutoyo 75-100 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Renishaw SM25-4 Renishaw SM25-4 Renishaw SM25-4
more images
3
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Modul skanimi për SP25M
Renishaw SM25-4
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mitutoyo 0-25 mm Mitutoyo 0-25 mm Mitutoyo 0-25 mm Mitutoyo 0-25 mm
more images
4
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Mikrometër i zhdrejtë
Mitutoyo 0-25 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zeiss MC, UMC usw.
more images
1
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Seria Zeiss WMM
Zeiss MC, UMC usw.
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Preisser 200-300 mm Preisser 200-300 mm Preisser 200-300 mm Preisser 200-300 mm Preisser 200-300 mm Preisser 200-300 mm
more images
6
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
mikrometër
Preisser 200-300 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hexagon (Dea/Brown&Sharpe)
more images
1
Austria Wolkersdorf im Weinviertel
855 km
Joystick Dea
Hexagon (Dea/Brown&Sharpe)
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt DIN 874 unbekannt DIN 874 unbekannt DIN 874 unbekannt DIN 874 unbekannt DIN 874
more images
5
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Vizitor montimi 500 mm
unbekannt DIN 874
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mahr 225-250 mm Mahr 225-250 mm Mahr 225-250 mm Mahr 225-250 mm Mahr 225-250 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
1622 km
mikrometër i jashtëm
Mahr 225-250 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CSE 600 mm CSE 600 mm CSE 600 mm CSE 600 mm CSE 600 mm CSE 600 mm
more images
6
Gjermani Wiefelstede
1622 km
i drejtë
CSE 600 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mitutoyo 50-75 mm Mitutoyo 50-75 mm Mitutoyo 50-75 mm Mitutoyo 50-75 mm Mitutoyo 50-75 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
1622 km
mikrometër i jashtëm
Mitutoyo 50-75 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TESA 225-250 mm TESA 225-250 mm TESA 225-250 mm TESA 225-250 mm TESA 225-250 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
1622 km
mikrometër i jashtëm
TESA 225-250 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TESA 0-25 mm TESA 0-25 mm TESA 0-25 mm TESA 0-25 mm TESA 0-25 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
1622 km
mikrometër i jashtëm
TESA 0-25 mm
dore e dyte
Thirrni