kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Futje të indeksueshme të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla pajisjet Futje të indeksueshme
Reklamë e klasifikuar
Walter Walter Walter Walter Walter Walter
more images
6
Gjermani Wannweil
1194 km
Futje të ndryshme të indeksueshme Walter
Walter
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vandurit, Kennametall, usw. Vandurit, Kennametall, usw. Vandurit, Kennametall, usw. Vandurit, Kennametall, usw. Vandurit, Kennametall, usw. Vandurit, Kennametall, usw.
more images
6
Austria Himberg
(Vendndodhja e tregtarit)
826 km
prerja fut
Vandurit, Kennametall, usw.
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krupp Widia-Sandwick -Hertel  Wendplatten für Drehen und Fräsen Krupp Widia-Sandwick -Hertel  Wendplatten für Drehen und Fräsen
more images
2
Gjermani Swisttal
1474 km
8000 copë futje të indeksueshme me karabit
Krupp Widia-Sandwick -Hertel Wendplatten für Drehen und Fräsen
2012
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn Paul Horn
more images
10
Gjermani Wannweil
1194 km
Inserte të ndryshme të indeksueshme Horn
Paul Horn
I ri
Thirrni

Përdorur Futje të indeksueshme

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.