Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ProService & consult forklift solutions nga Burgthann:

Über 30jährige Erfahrung im Staplerbereich. Europaweites Netzwerk - dadurch Zugriff auf alle Arten von Gabelstaplern - Flurförderzeugen ! Immer große Auswahl an Gebrauchtfahrzeugen. Vermietung & Verkauf ! Immer gut & günstig ! Persönliche Beratung!

Herr Norbert Zimmermann
Im Grund 10
90559 Burgthann
Gjermani


informacione të mëtejshme ligjore

ProService & consult Norbert Zimmermann e.K.
Im Grund 10
90559 Burgthann
Es gelten für Verkäufe von Gebrauchtmaschinen unsere Ihnen bekannten AGBs, die auf unserer Webseite eingesehen und ausgedruckt werden können.

Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker:

Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.

Natyrisht, mosmarrëveshjet ende mund të lindin gjatë procesit të blerjes. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet ligjore të blerësit resp. shitësi aktiv në Maschinesucher resp. Machineseeker.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
stacker me plattform
stacker me plattform MITSUBISHI mit nur 44 hrs. SBP12N2IR

pedestrian stacker with foldable plattform MITSUBISHI (Rocla) with only 44 working hours Ttvncdsd condition: AS NEW ! full freelift-mast: li ...

perdorur pirun
perdorur pirun JUNGHEINRICH TFG 320 (LPG)

secondhand JUNGHEINRICH forklift (LPG) Biuf3gb80f year 2013 with 7558 working hours, Triplemast 5000mm lift height, lowered height 2215mm, f ...

Dërgoni kërkesën për ProService & consult forklift solutions:
më shumë listings & makineri në ofertë:
stacker me plattform MITSUBISHI mit nur 44 hrs. SBP12N2IR

pedestrian stacker with foldable plattform MITSUBISHI (Rocla) with only 44 working hours Ttvncdsd condition: AS NEW ! full freelift-mast: lift height 3300mm / lowered 2350mm /freel......


perdorur pirun JUNGHEINRICH TFG 320 (LPG)

secondhand JUNGHEINRICH forklift (LPG) Biuf3gb80f year 2013 with 7558 working hours, Triplemast 5000mm lift height, lowered height 2215mm, freelift ca. 1700, engine: NISSAN-LPG, tr......Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153