Albanian
German (Gjermani) German (Austria) German (Zvicra) English (Shtetet e Bashkuara të Amerikës) English (Mbretëria e Bashkuar) French (Francës) French (Belgjika) Spanish (Spanja) Spanish (Meksika) Italian (Italia) Dutch (Holanda) Polish (Polonia) Russian (Federata Ruse) Belarusian (Bjellorusi (Bjellorusi)) Ukrainian (Ukraina) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Turqia) English (Zelanda e Re) English (Irlanda) Czech (Republika Çeke) Danish (Danimarka) Finnish (Finlanda) Swedish (Suedia) Norwegian Bokmål (Norvegjia) Maltese (Maltë) Greek (Greqia) Lithuanian (Lituania) Latvian (Letonia) Icelandic (Islanda) Portuguese (Portugalia) Portuguese (Brazil) Spanish (Venezuela) Spanish (Argjentina) Hungarian (Hungaria) Slovak (Sllovakia) Romanian (Rumania) Romanian (Moldavia) Slovenian (Sllovenia) Serbian (Serbia) Serbian (Mali i Zi) Albanian (Shqipëria) Croatian (Kroacia) Bulgarian (Bullgaria) Macedonian (Maqedonia) Bosnian (Bosnje dhe Hercegovinë) Hebrew (Izraelit) Arabic (Egjipti) Hindi (India) English (India) Indonesian (Indonezia) Korean (Korea e jugut) Japanese (Japonia) Thai (Tajlandë) Malay (Malajzia) Vietnamese (Vietnami) Chinese (Kina) Chinese (Tajvani) Persian (Irani) Bengali (Bangladeshi) Pashto (Afganistan)
kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina të tjera të përdorurar

Makina të tjera
Blini tani
more images
Hungaria Hungaria
671 km
Demontimi dhe ngarkimi
Fix DuV
si e re (makinë ekspozimi)
Reklamë e klasifikuar
Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta Bimeta
more images
12
Një fabrikë e plotë për prodhimin e peletit
Bimeta
2013
si e re (makinë ekspozimi)
Reklamë e klasifikuar
NESTRO WS-SL NESTRO WS-SL NESTRO WS-SL NESTRO WS-SL NESTRO WS-SL NESTRO WS-SL NESTRO WS-SL
more images
7
Hungaria Pécs
569 km
vënien në skenë
NESTRO WS-SL
2019
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
harkë e re e diskut 2023
mt gucin-26 number of discs 26-28-32-36-64
2023
I ri
Reklamë e klasifikuar
UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D UNIVERSAL PLS6.150D
more images
11
Bosnje dhe Hercegovinë Laktaši
479 km
Sistemi i gdhendjes dhe prerjes me lazer
UNIVERSAL PLS6.150D
2016
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMA Klessmann 2330459 IMA Klessmann 2330459 IMA Klessmann 2330459 IMA Klessmann 2330459 IMA Klessmann 2330459 IMA Klessmann 2330459 IMA Klessmann 2330459
more images
7
Bullgaria Пловдив
397 km
Tavolinë për një makinë IMA
IMA Klessmann 2330459
2007
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weber Rescue SP30/S90 Weber Rescue SP30/S90 Weber Rescue SP30/S90 Weber Rescue SP30/S90 Weber Rescue SP30/S90 Weber Rescue SP30/S90
more images
6
Austria Minihof-Liebau
717 km
Pajisja e shpëtimit të brigadës së zjarrit
Weber Rescue SP30/S90
1986
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
M-R Ljubljana KSL-40 M-R Ljubljana KSL-40 M-R Ljubljana KSL-40 M-R Ljubljana KSL-40
more images
4
Sllovenia Kolodvorska ulica 37a, 2310 Slovenska Bistrica, Slovenija
689 km
Tharëse druri
M-R Ljubljana KSL-40
2017
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ESTA Filtower ESTA Filtower ESTA Filtower ESTA Filtower
more images
4
Hungaria Pécs
569 km
Filtrikull
ESTA Filtower
2016
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40) Chiron FZ15KS Highspeed (-40)
more images
8
Italia
638 km
Qendrat e përpunimit (vertikale)
Chiron FZ15KS Highspeed (-40)
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LOOS INTERNATIONAL DF 600 LOOS INTERNATIONAL DF 600 LOOS INTERNATIONAL DF 600 LOOS INTERNATIONAL DF 600
more images
4
Sllovenia Spuhlja 86a, 2250 Ptuj, Slovenija
678 km
Kaldaja me avull LOOS INTERNATIONAL
LOOS INTERNATIONAL DF 600
2007
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Manitou 160 ATJ Manitou 160 ATJ Manitou 160 ATJ Manitou 160 ATJ
more images
4
Austria Straßwalchen
937 km
Mbledhës qershie me platformë pune të artikuluar Manitou
Manitou 160 ATJ
2011
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Allen-Bradley Powerflex 70 Allen-Bradley Powerflex 70 Allen-Bradley Powerflex 70
more images
3
Hungaria Budapest
712 km
AC Drive
Allen-Bradley Powerflex 70
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland NLX 410 PRO Robland NLX 410 PRO Robland NLX 410 PRO Robland NLX 410 PRO Robland NLX 410 PRO Robland NLX 410 PRO
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë e kombinuar me 4 ndarje Robland
Robland NLX 410 PRO
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL
more images
11
Italia Udine
782 km
Rripat transportues dhe grupet e trajtimit
Comau SMART H5 XL
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T
more images
6
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Formoni, mbushni dhe vulosni vijën
Comarme Marchetti GEM-52 T
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linde Ersatzteile für Linde Stapler
more images
1
Austria Asten
908 km
pjesë ndërrimi
Linde Ersatzteile für Linde Stapler
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Soundcraft Broadway RS5906 Soundcraft Broadway RS5906 Soundcraft Broadway RS5906 Soundcraft Broadway RS5906
more images
4
Hungaria Budapest
712 km
Mikser profesional audio
Soundcraft Broadway RS5906
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Luna Luna Luna Luna Luna Luna
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makina e kombinuar me 5 ndarje Luna
Luna
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bolzoni Bolzoni Bolzoni
more images
3
Italia Udine
782 km
Rripat transportues dhe grupet e trajtimit
Bolzoni
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live Studer Vista 5 M2 & Score Live
more images
9
Hungaria Budapest
712 km
Audio Mixer + Moduli I/O
Studer Vista 5 M2 & Score Live
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland SD410 - Tersa Robland SD410 - Tersa Robland SD410 - Tersa Robland SD410 - Tersa Robland SD410 - Tersa Robland SD410 - Tersa
more images
6
Gjermani
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland SD410 - Tersa
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL Comau SMART H5 XL
more images
9
Italia Udine
782 km
Rripat transportues dhe grupet e trajtimit
Comau SMART H5 XL
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Panhans 445B Panhans 445B Panhans 445B Panhans 445B Panhans 445B Panhans 445B
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Panhans 445B
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower Italmeccanica Mecpower
more images
8
Italia Udine
782 km
Kalibrimi
Italmeccanica Mecpower
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CMA-Italy AD530 CMA-Italy AD530 CMA-Italy AD530 CMA-Italy AD530 CMA-Italy AD530 CMA-Italy AD530
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
CMA-Italy AD530
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Comac Linea 302PH Comac Linea 302PH Comac Linea 302PH Comac Linea 302PH Comac Linea 302PH
more images
5
Italia Udine
782 km
Makina për hekur dhe alumin
Comac Linea 302PH
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland SD510 - Komfort - Tersa - Zimmerei
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa
more images
3
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Casadei PFS 520 Tersa
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland SD410 - Tersa - komfort - Zimmerei
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland NXSD 410 - Tersa Robland NXSD 410 - Tersa Robland NXSD 410 - Tersa Robland NXSD 410 - Tersa Robland NXSD 410 - Tersa Robland NXSD 410 - Tersa
more images
6
Gjermani
1063 km
planer dhe trashësi
Robland NXSD 410 - Tersa
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland NXSD 410 - Spiral Robland NXSD 410 - Spiral Robland NXSD 410 - Spiral Robland NXSD 410 - Spiral Robland NXSD 410 - Spiral Robland NXSD 410 - Spiral
more images
6
Gjermani
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland NXSD 410 - Spiral
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland NXSD 310 - Tersa Robland NXSD 310 - Tersa Robland NXSD 310 - Tersa Robland NXSD 310 - Tersa Robland NXSD 310 - Tersa Robland NXSD 310 - Tersa
more images
6
Gjermani
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland NXSD 310 - Tersa
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital
more images
6
Gjermani
1063 km
planer dhe trashësi
Holzkraft Minimax fs52es Tersa digital
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland SD410 - Standard Robland SD410 - Standard Robland SD410 - Standard Robland SD410 - Standard Robland SD410 - Standard Robland SD410 - Standard
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland SD410 - Standard
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland SD510 - Komfort - Tersa Robland SD510 - Komfort - Tersa Robland SD510 - Komfort - Tersa Robland SD510 - Komfort - Tersa Robland SD510 - Komfort - Tersa Robland SD510 - Komfort - Tersa
more images
6
Gjermani Egenhofen
1063 km
Makinë veshjeje dhe rrafshimi të trashësisë
Robland SD510 - Komfort - Tersa
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft minimax fs 41e TERSA Holzkraft minimax fs 41e TERSA Holzkraft minimax fs 41e TERSA Holzkraft minimax fs 41e TERSA Holzkraft minimax fs 41e TERSA Holzkraft minimax fs 41e TERSA
more images
6
Gjermani
1063 km
Planer dhe trashës
Holzkraft minimax fs 41e TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital
more images
6
Gjermani
1063 km
Planer dhe trashës
Holzkraft Minimax fs41es Tersa digital
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JET JPT410T JET JPT410T JET JPT410T JET JPT410T JET JPT410T JET JPT410T
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Planer dhe trashësues
JET JPT410T
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland S 410 - Tersa Robland S 410 - Tersa Robland S 410 - Tersa Robland S 410 - Tersa Robland S 410 - Tersa Robland S 410 - Tersa
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
Robland S 410 - Tersa
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa Casadei PF 52 Tersa
more images
6
Gjermani
1063 km
SIPËRFAQE PLANER
Casadei PF 52 Tersa
2021
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bäuerle A51 Bäuerle A51 Bäuerle A51 Bäuerle A51 Bäuerle A51 Bäuerle A51
more images
6
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
Bäuerle A51
1986
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kamro AFK 40 Kamro AFK 40 Kamro AFK 40 Kamro AFK 40 Kamro AFK 40
more images
5
Gjermani
1063 km
SIPËRFAQE PLANER
Kamro AFK 40
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzmann AHM 530 P Holzmann AHM 530 P Holzmann AHM 530 P Holzmann AHM 530 P Holzmann AHM 530 P Holzmann AHM 530 P
more images
6
Gjermani
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
Holzmann AHM 530 P
2020
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland KS 410 - Standard Robland KS 410 - Standard Robland KS 410 - Standard Robland KS 410 - Standard Robland KS 410 - Standard
more images
5
Gjermani
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
Robland KS 410 - Standard
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM minimax f41es TERSA SCM minimax f41es TERSA SCM minimax f41es TERSA SCM minimax f41es TERSA SCM minimax f41es TERSA
more images
5
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
SCM minimax f41es TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casadei PF 520 M TERSA
more images
1
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
Casadei PF 520 M TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Socomec-Italy DT 530 Socomec-Italy DT 530 Socomec-Italy DT 530 Socomec-Italy DT 530 Socomec-Italy DT 530 Socomec-Italy DT 530
more images
6
Gjermani
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
Socomec-Italy DT 530
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SAC FS 430 SAC FS 430 SAC FS 430 SAC FS 430 SAC FS 430
more images
5
Gjermani Egenhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1063 km
Planifikues sipërfaqësor
SAC FS 430
1986
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Makina të tjera

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej