Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

sweepers blej përdorur

78 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Crailsheim, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1192 km
1999
i përdorur
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
i përdorur
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1525 km
2010
i përdorur
Niederlangen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1627 km
i përdorur
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Turqi
755 km
2020
i ri
Mbledhës mbeturinash; është pastrues vakumi me kontroll manual për pastrimin e parqeve dhe kopshteve nga fabrikat komunale, spitalet, shkollat, hotelet që po përdorin për të pastruar zona të brendshme dhe të jashtme. Kapaciteti i manovrimit është shumë i zhvilluar dhe siguron aftësi shumë të mirë të lëvizjes për përdoruesit e tij. Cleanvac ST240 B model është mbledhës mbeturinash me kontroll manual për të pastruar parqet dhe kopshtet e përdorura nga bashkitë. Kanaçe, gjethe, sythe cigaresh si m...
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Turqi
755 km
2020
i ri
Modelet e pastrimit të rrugëve me naftë po përdorin për pastrimin e zonave të mëdha. Sistemi i gazit preferohet gjithashtu nga bashkitë dhe krijimi i qeverisë. Pastron orë të gjata pasi që nuk ka asnjë kufizim në kohën e karikimit të përdoruesit. Sistemi i gazit Fshirësit e rrugëve mund të prodhohen kompakte në një kapacitet të caktuar. Automjetet mund të modifikohen për pastrues rrugor me vakum të strukturuar sipërm mbi 6 metra kub. Ju absolutisht merrni informacione duke u këshilluar me ekspe...
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
1995
i përdorur
 

I përdorur sweepers

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153