Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

driers pastruese blej përdorur

185 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
De Lier, Holandë Holandë
(Vendndodhja e shitësve)
1707 km
i përdorur
Makinë larëse tuneli për pastrimin e ambalazheve të përdorura në automobilizëm. Procesi konsiston në larjen dhe ngritjen nga rezervuari me tharjen. Sistem i rregullueshëm me dy korsi për larjen e ambalazheve me dimensione të ndryshme. Pajisjet mund të shikohen ose testohen në rezervat tona në Český Rudolec. Bhhyqyzde3
Makinë larëse tuneli për pastrimin e paketimit që përdoret në automobilizëm. Procesi konsiston në larjen dhe ngritjen nga rezervuari me tharjen. Sistem i rregullueshëm me një korsi për larjen e ambalazheve me dimensione të ndryshme. Pajisjet mund të shihen ose testohen në magazinën tonë në Český Rudolec. C2tsv9muy
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Turqi
755 km
2020
i ri
Udhëtimi në pastrues të dyshemesë së fortë me shofer siguron avantazhet më të mëdha të kursimit të kohës në lidhje me pastrimin në ditët e sotme që koha është më e vlefshmja. Fabrikat, qendrat tregtare, aeroportet, bashkitë, kompanitë e pastrimit, kanë nevojë për të gjitha llojet e makinave pastruese të dyshemesë me zona të mbyllura. Demonstron një rëndësi të lartë nga pikëpamja e pamjes elegante dhe higjienës së nevojshme dhe punon për shëndetin dhe sigurinë. Pastruesi i dyshemesë Cleanvac me s...
Barneveld, Holandë Holandë
(Vendndodhja e shitësve)
1651 km
gati për përdorim
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Turqi
755 km
2020
i ri

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153