Blej Sistemet e mbushjes dhe teknologjia e mbushjes të përdorurar (237)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Laupheim
1132 km
Sistemi i mbushjes së aerosolit
PKB EKO
2018
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Linja e makinës mbushëse aerosol 200 kanaçe/min
Sora Machine MONO-MAK
2021
gati per perdorim (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
more images
9
Gjermani Freising
1045 km
Linja e mbushjes së fuçive
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
m-tec MS 150V m-tec MS 150V m-tec MS 150V m-tec MS 150V
more images
4
Gjermani Kasendorf
1203 km
Përzierëse me parmendë
m-tec MS 150V
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510 Bosch and Ishida SVE 2510
more images
8
Hungaria Mezőszemere
735 km
VFFS me peshues me 14 koka
Bosch and Ishida SVE 2510
2014
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800
more images
6
Gjermani Tönisvorst
(Vendndodhja e tregtarit)
1543 km
flowmeter
ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800
2017
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Laupheim
1132 km
Depozita magazinimi, 7400 l, inox
SCHRÖDER
2001
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Linja e makinës mbushëse me aerosol 120 kanaçe/min
Sora Machine TWIN-MAK
2021
gati per perdorim (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A. SASIB S.p.A.
more images
10
Gjermani Freising
1045 km
mbushëse shishe dhe kapakë
SASIB S.p.A.
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
m-tec MS 150V m-tec MS 150V m-tec MS 150V m-tec MS 150V
more images
4
Gjermani Kasendorf
1203 km
Përzierëse me parmendë
m-tec MS 150V
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06 NETZSCH BE5T/3NDP06
more images
11
Gjermani Dresden
1204 km
Zbrazja e kontejnerit
NETZSCH BE5T/3NDP06
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL MSW MSW-FMM-01 5-50 mL
more images
13
Gjermani Wiefelstede
1622 km
makinë mbushëse
MSW MSW-FMM-01 5-50 mL
2020
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Laupheim
1132 km
Plotësisht automatike, linja aerosol rrotulluese
PAMASOL 30000 / 008
2007
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Linja e makinës mbushëse me aerosol 60 kanaçe/min
Sora Machine SIN-MAK
2021
gati per perdorim (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
more images
8
Gjermani Freising
1045 km
Mbushës dhe kapak shishe qelqi
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Loedige DBE 300 Loedige DBE 300 Loedige DBE 300
more images
3
Gjermani Kasendorf
1203 km
Përzierës i grupit DBE 300
Loedige DBE 300
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200 REINECKER ISA 200
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë bluarjeje të brendshme dhe të fytyrës
REINECKER ISA 200
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SEN Combi Re/REV SEN Combi Re/REV SEN Combi Re/REV SEN Combi Re/REV
more images
4
Gjermani Külsheim
1259 km
Mbushës SEN COMBI RE/REV
SEN Combi Re/REV
1998
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec antegro, arobatec
more images
14
Gjermani Eibenstock
1194 km
Impianti për thasë, qese, impiant depistues
antegro, arobatec
2018
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Dortmund
1501 km
Pasterizues tuneli KRONES
KRONES 90m²
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKF 200 Non-aseptic filler for 200L bags Maurer Gép Kft. MKF 200 Non-aseptic filler for 200L bags Maurer Gép Kft. MKF 200 Non-aseptic filler for 200L bags
more images
3
Hungaria Domaszék
567 km
MKF 200 MBUSHES QESAVE 200 L
Maurer Gép Kft. MKF 200 Non-aseptic filler for 200L bags
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Haver & Boecker 2 SE Haver & Boecker 2 SE Haver & Boecker 2 SE Haver & Boecker 2 SE Haver & Boecker 2 SE Haver & Boecker 2 SE Haver & Boecker 2 SE
more images
7
Gjermani Kasendorf
1203 km
Fabrika mbushëse e qeseve Benjamin
Haver & Boecker 2 SE
2010
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB
more images
15
Rumania Oradea
668 km
Pajisja automatike e mbushjes së ngjitësit
Walther Pilot Vakubond & MDG 45 VKB
2011
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE PACK’R PR15E-CE
more images
15
Mbretëria e Bashkuar Suffolk
(Vendndodhja e tregtarit)
1920 km
Mbushës i vaskës dhe kovës
PACK’R PR15E-CE
shume mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800 Groninger ZSK800
more images
12
Gjermani Salach
1172 km
Ndarës kapak Groninger ZSK800 BJ.2002
Groninger ZSK800
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krones - Kosme KSB - Mecafill - Variopac Krones - Kosme KSB - Mecafill - Variopac
more images
2
Gjermani Dortmund
1501 km
Linja e shisheve PET birra Krones Kosme
Krones - Kosme KSB - Mecafill - Variopac
2013
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4 PROSPOMASZ PTA 8/12/4
more images
15
Polonia Stary Sącz
937 km
Triblloku për mbushjen e ujit në PET 5 L
PROSPOMASZ PTA 8/12/4
2004
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker Haver & Boecker
more images
11
Gjermani Kasendorf
1203 km
Turbina Roto Paketues
Haver & Boecker
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maier Maier Maier Maier Maier
more images
5
Gjermani Bannewitz
1199 km
Qese në kuti dhe mbushës shishe
Maier
2022
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hassia TAS 28/48 Hassia TAS 28/48 Hassia TAS 28/48 Hassia TAS 28/48 Hassia TAS 28/48 Hassia TAS 28/48 Hassia TAS 28/48
more images
7
Gjermani
1340 km
Produktet e qumështit të makinës mbushëse termoformale
Hassia TAS 28/48
1996
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050 Sealed Air Cryovac Onpack 2050
more images
8
Mbretëria e Bashkuar Scunthorpe
2079 km
Makinë për paketimin e lëngjeve
Sealed Air Cryovac Onpack 2050
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KHS Germany 80 m²
more images
1
Gjermani Dortmund
1501 km
Pasterizues i tunelit KHS
KHS Germany 80 m²
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Blini tani
Gjermani Schleswig-Holstein, Gjermani
1581 km
Rezervuari i naftës Sistemi i rezervuarit 30,000 litra
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG
more images
9
Gjermani Esslingen am Neckar
1201 km
makinë speciale
EIGENBAU BIG BAG ABFUELLUNG
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1 OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1 OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1 OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1 OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1 OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Sistemi i paketimit plotësisht automatik
OYSTAR A+F 435-1-12-6/72-T1
2009
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030 Bosch TFM 3030
more images
11
Gjermani
1340 km
Produktet e qumështit të makinës mbushëse aseptike
Bosch TFM 3030
2010
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bertolaso Supergloria Bertolaso Supergloria Bertolaso Supergloria Bertolaso Supergloria Bertolaso Supergloria Bertolaso Supergloria Bertolaso Supergloria
more images
7
Gjermani Sankt Martin
1308 km
makinë mbyllëse tapë natyrale
Bertolaso Supergloria
1979
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GAI Italy 661
more images
1
Gjermani Dortmund
1501 km
Mbushës me presion triblloku
GAI Italy 661
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AFT AFT 100 Dual Zapf- und Befüllstation AFT AFT 100 Dual Zapf- und Befüllstation
more images
2
Gjermani Chemnitz
1214 km
Stacioni i ujit VE
AFT AFT 100 Dual Zapf- und Befüllstation
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RECYCLINGBOX AMBRA Fuer Oelbindemittel RECYCLINGBOX AMBRA Fuer Oelbindemittel RECYCLINGBOX AMBRA Fuer Oelbindemittel
more images
3
Gjermani Esslingen am Neckar
1201 km
makinë speciale
RECYCLINGBOX AMBRA Fuer Oelbindemittel
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Eurodac ED 02 Eurodac ED 02 Eurodac ED 02 Eurodac ED 02 Eurodac ED 02 Eurodac ED 02 Eurodac ED 02
more images
7
Rumania București
605 km
Makinë rrotulluese mbushëse dhe mbuluese
Eurodac ED 02
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Sława
1235 km
Impianti mbushës me ujë Glass & PET
Winterwerb, Stork, SImonazzi
1988
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik -
more images
5
Gjermani Rietberg
1484 km
Linja e mbushjes dhe mbulimit të shisheve
Getränke und Lebensmitteltechnik -
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tetra Pak TS62
more images
1
Polonia Przemyśl
982 km
TETRA PAK MULTI SHRINK 62
Tetra Pak TS62
1997
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RINK GmbH KM 790/1K-1K RINK GmbH KM 790/1K-1K RINK GmbH KM 790/1K-1K RINK GmbH KM 790/1K-1K RINK GmbH KM 790/1K-1K RINK GmbH KM 790/1K-1K
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Uncorker
RINK GmbH KM 790/1K-1K
1994
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. BB TOP 320
more images
1
Hungaria Domaszék
567 km
BB TOP 320
Maurer Gép Kft. BB TOP 320
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min
more images
10
Hungaria Tata
737 km
Renditja automatike e kapakut
Feeder Caps 1400mm 1000 caps/min
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
meyerman meyerman
more images
2
Belgjika Bree
1573 km
bunkeri i thasëve
meyerman
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TETRA PAK TS 51 TETRA PAK TS 51 TETRA PAK TS 51 TETRA PAK TS 51 TETRA PAK TS 51
more images
5
Polonia Przemyśl
982 km
TETRA TETRA SHRINK TS51 FURRE E GJATE
TETRA PAK TS 51
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
1
Polonia Przemyśl
982 km
STERILIZER LËNG TUBOLAR 3 TON
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni