Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

shtyn pelletizing blej përdorur

34 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Fabrika / linja e plotë për prodhimin e 30 000 - 40 000 ton pelet në vit. Bimore ka përdorur tallash me 50% përmbajtje lagështie nga druri i bredhit si lëndë e parë. Hasshtë shtuar gjithashtu një seksion shtesë për përdorimin e mbeturinave të thata të drurit si lëndë e parë. Bima përbëhet nga elementët e mëposhtëm të mëdhenj. Marrja me transportues çeliku Mulli çekiç për mbetje të thata druri, Maier, Gjermani Tharëse daulle, bëni Van den Brock, The Nederland's, kapacitet 5 ton / ujë në orë. D...
 

I përdorur shtyn pelletizing

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153