Kovë zhytëse blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim


kovë zhyt...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

kovë për karrocë Liebherr 507

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
i përdorur
5

pompë zhytëse nga KSB KSB UPA 250-69/3

34414 Warburg, DeutschlandGjermani
6519 km
1984
gati për përdorim
3

Sharrëza me kovë Aug. Schmidt ER 60 W

Hilden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
1989
i përdorur
5

kovë Elevator Kemper BE-11

Wuppertal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6404 km
2006
i përdorur
9

Lopatë mekanike me forks dhe kovë. VOLVO BM AB LM/642

San Giovanni al Natisone (Udine), ItaliItali
7080 km
te mira (te perdorura)
1

Kova për ekskavator të kovës MS03 Hinken

Lippstadt, GjermaniGjermani
6463 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

Pompë zhytëse KSB KRTK 100 400

Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6478 km
1992
i përdorur
1

Pompë zhytëse ftohës AEG

Wiesbaden, GjermaniGjermani
6525 km
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Makinë për trajtimin e kovës GREFE SQPD

Grebenau, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6576 km
1975
i përdorur
4

Makinë me kovë Elmatic

Rohrberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6578 km
1994
i përdorur
4

Pompë zhytëse Flygt TP11 cl.H IEC60034 - 1

Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6478 km
i përdorur
2

Makinë për trajtimin e kovës GREFE SQPD

Grebenau, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6576 km
1974
i përdorur
9

gocë e moluskut kovë Liebherr

Ellwangen, GjermaniGjermani
6708 km
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Pompë zhytëse Robert Birkenbeul 4AP90L-4

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
i përdorur
2

Pompë zhytëse WILO EMU Anlagenbau GmbH K86-5

Freising, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6839 km
1984
i përdorur
2

Pompë zhytëse WILO EMU Anlagenbau GmbH NK82-3

Freising, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6839 km
2010
i përdorur
3

Pompë zhytëse WILO EMU Anlagenbau GmbH NK64-6

Freising, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6839 km
2003
i përdorur


kovë zhyt...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KOVË ZHYTËSE
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .