Kornizë e ngushtë blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

pirg kornizë MAWEG EURONOVA SP

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1980
i përdorur


kornizë e...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

pirg kornizë ITALPRESSE ELECTRONIC 312

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2004
i përdorur
6

pirg kornizë SCHÖBERL GEHRUNGSPRESSE

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2004
i përdorur
3

Shtypi hidraulik H-kornizë Steiner DHP 380

Borken-Burlo, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6352 km
1979
i përdorur
3

shtypi i ngushtë i etiketës së internetit Nilpeter F2400

Bourne End, Bucks, SL8 5XE, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5882 km
1994
gjendje e mirë (e përdorur)
3

Kornizë shpimi Hema Hema ZB 110

Bichl, GjermaniGjermani
6852 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
9

kornizë EWD - Esterer LSH 65

Geiselwind, GjermaniGjermani
6687 km
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Shtypi i kornizës për kënd Toskar Woodmaster

Rheinbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6420 km
i përdorur
7

Porta me kornizë lëkundëse EWD - Esterer LSH 65

Scheinfelderstraße 12, 96160 Geiselwind, DEGjermani
6687 km
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Shtypi kornizë alumini HESS unbekannt

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1972
i përdorur
3

Shtypi H-kornizë HEILBRONN SAR 320

Heilbronn, GjermaniGjermani
6635 km
1997
rinovuar (e përdorur)


kornizë e...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KORNIZË E NGUSHTË
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .