Index gu 600 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

Guillotines & Tre thika thikë Polar LW600 stack lift-1995

Heanor Derbyshire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5791 km
gati për përdorim
6

makina petë ngushtim Kuper KFE 1600

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2017
i përdorur
9

torno Universal INDEX IT 600

DeutschlandGjermani
6617 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)


index gu 600
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

rimeso gijotinë JOSTING EFS 2600

Rietberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
1966
gati për përdorim
3

këndor Tabela MAHO MH 600

Më shumë Maho Mh 600
Gorxheimertal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6586 km
te mira (te perdorura)
1

Torno CNC Index GU1400 Ø 540 x 1400 mm

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
7

CNC torno universale INDEX IT 600

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
2015
te mira (te perdorura)
7

BINDERIA - PËRFUNDIM - GUILLOTINËT Baumann NUP 1600 FO

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1988
gati për përdorim
3

GUILLOTINE AUTOMATIKE MONGUZZI TRA 3600

MARIANO COMENSE, ItaliItali
6808 km
2016
gjendje e mirë (e përdorur)
4

Shufër me gumga bluarje Machine SCHAUDT CF41 CBN 600

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
1998
i përdorur
8

Heavy-Duty torno Gurutzpe Super BT 1600-5000

Barendrecht, HolandëHolandë
6209 km
gjendje e mirë (e përdorur)
6

Universal frezë IBERIMEX - LAGUN FU 1600

Menden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6434 km
1979
te mira (te perdorura)
7

makine CNC bluarje Lagun FBF1600

Etten-Leur, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6232 km
1987
te mira (te perdorura)
4

Udhëzime dhe torno Mazak 18" x 2600

Muehlheim/Main, GjermaniGjermani
6565 km
1973
te mira (te perdorura)


index gu 600
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
INDEX GU 600
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .