Index v 200 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

inserters Bell + Howell Kuvertiermaschine 7200 A238

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
1974
gati për përdorim


index v 200
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

dyfishtë decoiler PVM HH 50/2000

Neunkirchen, GjermaniGjermani
6740 km
1994
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Konvencionale Center torno PADOVANI LABOR 200S

Lonate Pozzolo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6782 km
1992
gati për përdorim
4

Servobrake DENER Servobrake 50x2000

Schlinckstrasse 1, 21107 Hamburg, DEGjermani
6480 km
2017
gjendje e mirë (e përdorur)
1

Akset e kamionit MAN Hinterachsen L2000, diverse

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
7

Linjat e nxjerrjes së filmit Saldatrice ARVOR 2000 GGL

Cerreto D'Esi, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7200 km
1988
gati për përdorim
6

Heavy Duty torno TOS CELAKOVICE SU 150 H/12000

Monheim am Rhein, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6395 km
2004
te mira (te perdorura)
5

Pajisje të tjera [Other] Grau Bremsventil 602005001

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
2

Universal frezë NOVAR K 1200

Lonate Pozzolo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6782 km
1981
gati për përdorim
9

Injeksion i derdhur 101 - 200 ton. NUOVA PLASTIC METAL ELETTRYKA 150

Cerreto D'Esi, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
7200 km
2006
gati për përdorim
6

Strip lëmues makine Delle Vedove SPL /7/200

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
1995
i përdorur


index v 200
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
INDEX V 200
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .