Doosan dnm blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

qendrat e përpunimit mulliri - vertikale DOOSAN DNM 400

Wilbertoord, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6299 km
2015
i përdorur
1

CNC vertikale Machining Center Doosan DNM 650

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2011
te mira (te perdorura)
6

CNC Vertical M / C Doosan DNM 500

Göppingen, GjermaniGjermani
6686 km
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
10

Qendra Machining - Vertical DOOSAN DNM 400 II

Oelde, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6440 km
2016
i përdorur
2

qendrat e përpunimit mulliri - vertikale DOOSAN DNM 650

Wilbertoord, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6299 km
2015
i përdorur
5

Qendra Machining - Vertical DOOSAN MYNX 650

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2008
i përdorur
12

lathes Doosan Lynx 220 LMS

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2012
gati për përdorim
8

Torno CNC Doosan S670L x 1800 CNC Slant Bed Lathe

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2001
gati për përdorim


doosan dnm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Fork Lift Truck - Diesel DOOSAN GE 30 E - 5

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2011
i përdorur
10

CNC Machining Center DNM400a

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
8

qendrat e përpunimit (vertikale) Doosan Mynx 540

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2007
gati për përdorim
4

Qendra e përpunimit CNC 5-Aksi Doosan VC630-5AX

Mönchweiler, GjermaniGjermani
6634 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
4

CNC torno DOOSAN LYNX 220LM

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2010
te mira (te perdorura)
8

Qendra Machining (horizontale) DAEWOO Doosan ACE HP 5500

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2006
gati për përdorim
5

CNC Turning- dhe mulliri Center DOOSAN PUMA MX 2500 ST

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2006
i përdorur
3

cnc lathe Doosan S550LM

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2004
te mira (te perdorura)
4

diesel Forklift Doosan D30G Plus

Haltern am See, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2017
gati për përdorim
6

Tornja CNC 2 akset DOOSAN PUMA 350

la grand croix, FrancëFrancë
6495 km
1998
gati për përdorim
7

CNC Machining Center horizontal Doosan HP-5100

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5820 km
2013
te mira (te perdorura)
15

Diesel Truck DOOSAN D80S-5

Hasselager (Aarhus), DanimarkëDanimarkë
6371 km
te mira (te perdorura)
1

diesel Forklift Doosan D30-S3

Haltern am See, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2006
gati për përdorim
7

Horizontale Machining Center DOOSAN HM 45 H

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
7

CNC torno DOOSAN PUMA 480 LM

Frankfurt (Oder), GjermaniGjermani
6806 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
3

gazi LP Doosan G25P-5

Haltern am See, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2010
gati për përdorim
1

Pallet stacker Doosan LEDS 12,5 C

Remshalden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6667 km
2017
i përdorur
5

CNC torno DOOSAN Z 290 SMY

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2003
i përdorur
1

gazi LP Doosan G 18 S-5

Haltern am See, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2014
gati për përdorim
6

stacker Front Doosan D 25 S-5

Garbsen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6505 km
2011
i përdorur


doosan dnm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DOOSAN DNM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .