Colchester triumph 2000 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
7

lathes manuale Triumph 2000 x 750mm

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim


colchester...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
9

Qendra torno Colchester Triumph 2500

Më shumë Colchester Triumph 2500
Hohenstein-Ernstthal, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6776 km
1990
i përdorur
4

torno Colchester Triumph VS 2500

Reiden, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6646 km
i përdorur
3

makina derdhur injeksion Netstal PET-LINE 2000-3700E

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2012
gati për përdorim
4

Duke u përballur me torno WMW - ZERBST DPS 1600 x 2000/1

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
10

CNC torno Doosan TT2000 SY

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
2005
te mira (te perdorura)
7

Guillotines / Shearing C M200A 2000mm x 4mm Mechanical Guillotine/Shear

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1975
gati për përdorim
8

Makina punching frëngji Trumpf Trumatic 2000 R

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
3

buzë banding machine Hebrock AKV 2000 DK

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1994
i përdorur


colchester...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
COLCHESTER TRIUMPH 2000
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .