Cnc 360 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Mulli i veglave të kontrolluara CNC me 5 akse Vollmer Vgrind 360

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2017
gati për përdorim
0

CNC torno EMCO EMCOTURN 360-2

Langenfeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6395 km
1997
i përdorur
6

makine CNC bluarje ABENE VHF 360 TI

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
7

CNC torno Quick Tech GT3-60

Brașov, RumaniRumani
7885 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
2

band pa Kasto HBA 360AU cnc

Jasło, PoloniPoloni
7375 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)


cnc 360
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

CNC 6-Axis Robot Fanuc GMF S360R

Celle, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1985
te mira (te perdorura)
2

CNC mulliri Center DOOSAN DT360 D

Coswig, GjermaniGjermani
6811 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
4

5-aks CNC qendër të punës Reichenbacher RANC 360 ASW

Toporcerova 13, 06001 Kezmarok, SKSlovakia
7348 km
1995
gjendje e mirë (e përdorur)
1

makina Tape Kasto CNC blocsaw 360 mm thickness

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
1

CNC torno KRAFT KT 360 Serie

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i ri
1

CNC torno KRAFT KT 360/1000

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
2019
i ri
4

CNC torno Nakamura-Tome SC-100MY

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
2019
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Qendra e përpunimit CNC për kornizat e dyerve Comeva G300

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2018
gjendje e mirë (e përdorur)
11

CNC Machining Center DMU 50 eVolution

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
5

CNC Turning- dhe mulliri Center HEYLIGENSTAEDT HEYNUMAT 15 UK/2200

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1999
i përdorur
8

Përmes CNC për dyert Comeva C500

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2018
te mira (te perdorura)
3

Gërshërë CNC NISSHINBO MAP1000 CNC Turret Punch

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1996
gati për përdorim
15

CNC Machining Center VARIAXIS 500 5X-II

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
8

Machining centers (universal) Huron SXB 523 CNC

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1990
gati për përdorim
5

Kati Lloji Boring dhe mulliri M / C - Hor. UNION BFP 130 CNC

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1991
i përdorur
4

CNC torno Colchester Tornado 210

Kaufungen, GjermaniGjermani
6559 km
1999
gati për përdorim
15

Makina krevat CNC CS 88 G

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim


cnc 360
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CNC 360
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .