Cnc blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

CNC torno STYLE 510 Series

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2014
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6

9-aks CNC kontrolluar gëlqere HM pa makinë bluarje Vollmer CM 300

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2015
gati për përdorim
6

frenat e shtypit CNC TRUMPF D50 50 Ton x 1250mm 3 axis CNC Press Brake.

Leicestershire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5824 km
1994
gati për përdorim
5

CNC torno FUJI ANW 4100 mit Gantry Loader

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
2006
i përdorur


cnc
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
10

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling VF2

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2005
gati për përdorim
3

CNC Vertical Editing Centre MAKINO V33 - A40

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
4

CNC Machining Center Haas VM2

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2012
gjendje e mirë (e përdorur)
5

Mulli i veglave të kontrolluara CNC me 5 akse Vollmer Vgrind 360

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2017
gati për përdorim
1

Torno CNC NEW Harrison Alpha CNC Lathes

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
4

CNC torno Traub TNA 500

Düsseldorf, GjermaniGjermani
6387 km
1999
te mira (te perdorura)
5

CNC torno Samsung PL25L

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2013
gati për përdorim
12

Torno CNC CL 200 MC

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2004
gati për përdorim
5

Qendra makinerie CNC Masterwood Eumaspeed 14-8

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1995
i përdorur
7

CNC torno Victor VT36

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
1999
gati për përdorim
15

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling SUP6BVS CNC

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2008
gati për përdorim
4

punching CNC machine dhe punching TRUMPF Trumatic 600 L

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
1998
te mira (te perdorura)
5

CNC Machining Center YCM 76 A

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2005
gati për përdorim
5

CNC machine mjet matës Walter Toolcheck

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
8

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling VF3

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2002
gati për përdorim
5

CNC torno HARDINGE Talent 6/45

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2003
te mira (te perdorura)
7

makina Bending Durma CNC T HAP 40400

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2001
gati për përdorim
10

Torno CNC A32-VII-PLYear: 2013

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
7

CNC Vertical Editing Centre MAZAK VTC 300 C II

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
i shkëlqyer (i përdorur)
6

makina Bending Jorns Norma Line 125 SM CNC 400-10

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1996
gati për përdorim
4

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Schneeberger Corvus gds

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2003
gati për përdorim
15

Qendrat e Machining CNC / Machines Milling SUP4BVS CNC

Dundee, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5590 km
2007
gati për përdorim
5

CNC Vertical Editing Centre MAZAK VTC 800/30 HD

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)


cnc
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CNC
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .