Blej Makina lustruese të përdorurar (13)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinat e përpunimit të drurit Makina bluarëse Makina lustruese
Reklamë e klasifikuar
Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000 Micro Abrasives MA BP 1000
more images
9
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Makinë larëse dhe lustruese
Micro Abrasives MA BP 1000
2018
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100 Gottschild HBS 2600-1300-100
more images
15
Gjermani Langenfeld (Rheinland)
1502 km
makinë bluarëse dhe lustruese
Gottschild HBS 2600-1300-100
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bauerrichter PM 88
more images
1
Gjermani Barntrup
1469 km
Makinë lustruese / stendë lustruese
Bauerrichter PM 88
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664 MARPOL Rasant 664
more images
11
Austria Abtenau
900 km
makinë bluarëse dhe lustruese
MARPOL Rasant 664
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Johannsen Typ T 45 Johannsen Typ T 45 Johannsen Typ T 45
more images
3
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
Makinë bluarëse dhe lustruese
Johannsen Typ T 45
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rehnen PSM-1 Garantie 5 Jahre Rehnen PSM-1 Garantie 5 Jahre Rehnen PSM-1 Garantie 5 Jahre Rehnen PSM-1 Garantie 5 Jahre
more images
4
Gjermani Heede
1634 km
lëmues dhe makine polish PSM-1
Rehnen PSM-1 Garantie 5 Jahre
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Cantù
1025 km
Makinë automatike për lëmues dhe fërkim
MAKOR 8 TC
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf Jonsdorf
more images
9
Polonia Biertowice
972 km
Lustrues me dy boshte
Jonsdorf
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ott H-26-2 / 2 Aggregate Ott H-26-2 / 2 Aggregate Ott H-26-2 / 2 Aggregate
more images
3
Gjermani Bad Sooden-Allendorf
1369 km
Makinë për përfundimin e skajeve
Ott H-26-2 / 2 Aggregate
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+ STYL24.pl H-G1+
more images
14
Polonia Lesznowola
1219 km
Lustrues automatik STYL24.pl H-G1 +
STYL24.pl H-G1+
2021
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Emme Elle LBAS Emme Elle LBAS Emme Elle LBAS Emme Elle LBAS Emme Elle LBAS
more images
5
Francës Monéteau
1510 km
MAKINË LUFRUES ME Shkëlqim të lartë
Emme Elle LBAS
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB SAFO DAJB
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
Makinë lustruese
SAFO DAJB
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kuhlmeyer PSK
more images
1
Gjermani Bad Oeynhausen
(Vendndodhja e tregtarit)
1504 km
Tabela e lustrimit
Kuhlmeyer PSK
dore e dyte
Thirrni