Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

aksioneve Glass blej përdorur

13 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Subjekti i shitjes është një depo për ruajtjen e xhamave me përmasa 160 cm x 255, kapaciteti i sirtarit 900 kg, numri i sirtarëve 10 copë: Magazinimi është menduar për xham, dimër kuarci, polikarbonat, borde mobiljesh, guri ose materiale të tjera të bordit. Revista ka fuqinë e sirtarëve rrëshqitës, pak të anuar. Falë saj, ju mund të kurseni deri në 75% të hapësirës, ​​sepse të gjitha sirtarët janë paralel me njëri-tjetrin dhe ato janë të lira vetëm 10 milimetra. Ne ofrojmë versione të ndryshme...
Subjekti i shitjes është një depo e re qelqi e prodhimit tonë. Depo me 20 sirtarë, rrëshqitje për kuti (2,800 kg) xhami (321 x 255). Rafte me zgjatje manuale, ne gjithashtu prodhojmë rafte të zgjatura në mënyrë elektronike. Numri i sirtarëve, madhësia në varësi të nevojave të klientit. Sirtarët rrëshqasin mbi një shirit të sheshtë (ana e ngarkesës) për të parandaluar shkeljen. Montuesit tanë mund të instalojnë raftin në ambientet e klientit në të gjithë Evropën. Ys8txo
Raft i ri (për vetë-montim) për xhami, përmasat 160 cm x 255 cm, kapaciteti i sirtarit 800 kg. Numri i sirtarëve 10. Pluhur i veshur. Ne bëjmë rafte për porosi për klientin. Brbhqmhqdj
Subjekti i shitjes është një depo për ruajtjen e xhamave me përmasa 321 cm x 255, kapaciteti i sirtarit 1500 kg, numri i sirtarëve 10 copë: Magazinimi është menduar për xham, dimër kuarci, polikarbonat, borde mobiljesh, guri ose materiale të tjera të bordit. Revista ka fuqinë e sirtarëve rrëshqitës, pak të anuar. Dqcgyvxdk Falë saj, ju mund të kurseni deri në 75% të hapësirës, ​​sepse të gjitha sirtarët janë paralel me njëri-tjetrin dhe ato janë të lira vetëm 10 milimetra. Ne ofrojmë versione ...
Kompania jonë merret me projektimin dhe prodhimin e rafteve për ruajtjen e xhamave. sintezë kuarci dhe materiale të tjera të pllakave. Ne ofrojmë shërbimin e dizajnimit, prodhimit dhe montimit të një projekti individual raft në përputhje me nevojat e klientit. Glw2yad

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153