➤ Blerje Ngrohje dhe tifozë të përdorura (248 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Ngrohje dhe tifozë të përdorurar (248)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e energjisë Ngrohje dhe tifozë
Reklamë e klasifikuar
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
Kaldaja 1120 kw Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw
more images
Hungaria Tata
737 km

Kaldaja 1120 kw
Viessmann Vitoplex SX1 1120kw Weishaupt G30/2A 300-2300kw

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
djegës me gaz Elco Klöckner Gas burner
djegës me gaz Elco Klöckner Gas burner
djegës me gaz Elco Klöckner Gas burner
djegës me gaz Elco Klöckner Gas burner
more images
Hungaria Budapest
714 km

djegës me gaz
ElcoKlöckner Gas burner

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohja e copëzave të drurit HDG Compact
Ngrohja e copëzave të drurit HDG Compact
Ngrohja e copëzave të drurit HDG Compact
Ngrohja e copëzave të drurit HDG Compact
more images
Austria Oedt an der Wild
922 km

Ngrohja e copëzave të drurit
HDGCompact

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GJENERATOR I AJRIT TE NXHET Kroll SKE 60
GJENERATOR I AJRIT TE NXHET Kroll SKE 60
GJENERATOR I AJRIT TE NXHET Kroll SKE 60
GJENERATOR I AJRIT TE NXHET Kroll SKE 60
GJENERATOR I AJRIT TE NXHET Kroll SKE 60
more images
Rumania Cisnădie
601 km

GJENERATOR I AJRIT TE NXHET
KrollSKE 60

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohës dhe ventilator Köb
Ngrohës dhe ventilator Köb
Ngrohës dhe ventilator Köb
Ngrohës dhe ventilator Köb
Ngrohës dhe ventilator Köb
Ngrohës dhe ventilator Köb
more images
Zvicra Ichertswil
1 210 km

Ngrohës dhe ventilator
Köb

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaldaja e gazifikimit të drurit Viessmann Vitoligno 250-S 20008
more images
Gjermani Cottbus
1 262 km

Kaldaja e gazifikimit të drurit
ViessmannVitoligno 250-S 20008

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Kasendorf
1 203 km

Djegëse vaji
Elco L5.1200 DUO

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
djegës me gaz Riello RS45/M Blu Gas burner
more images
Hungaria Budapest
714 km

djegës me gaz
RielloRS45/M Blu Gas burner

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
Ngrohës dhe ventilator Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse
more images
Gjermani Tanna
1 221 km

Ngrohës dhe ventilator
Stahlheizkessel STRATOS 45 MK2 mit Wasse

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1 HTT wtö 1750-30-1
more images
Gjermani Mecklenburg-Vorpommern, Deutschland
1 502 km

Ngrohës vaji për transferimin e nxehtësisë HTT tip wtö 1750-30-1
HTTwtö 1750-30-1

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
Kaldaja me kondensim me gaz Viessmann** Vitocrossal 300 CR37
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Kaldaja me kondensim me gaz
Viessmann**Vitocrossal 300 CR37

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
more images
Gjermani Weil der Stadt
1 226 km

Qendër e ngrohjes celulare 120 kW ngrohje celulare
GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KGHeizzentrale

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
tifoz ngrohës me vaj MCS Maschinenbau Master BV 110 E
tifoz ngrohës me vaj MCS Maschinenbau Master BV 110 E
tifoz ngrohës me vaj MCS Maschinenbau Master BV 110 E
tifoz ngrohës me vaj MCS Maschinenbau Master BV 110 E
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km

tifoz ngrohës me vaj
MCS MaschinenbauMaster BV 110 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
djegës me gaz Wieshaupt G5/1-D Gasburner
djegës me gaz Wieshaupt G5/1-D Gasburner
djegës me gaz Wieshaupt G5/1-D Gasburner
djegës me gaz Wieshaupt G5/1-D Gasburner
djegës me gaz Wieshaupt G5/1-D Gasburner
djegës me gaz Wieshaupt G5/1-D Gasburner
more images
Hungaria Budapest
714 km

djegës me gaz
WieshauptG5/1-D Gasburner

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
gasburner OILON GP-80 H 350-1000kw
gasburner OILON GP-80 H 350-1000kw
gasburner OILON GP-80 H 350-1000kw
gasburner OILON GP-80 H 350-1000kw
gasburner OILON GP-80 H 350-1000kw
gasburner OILON GP-80 H 350-1000kw
more images
Hungaria Tata
737 km

gasburner
OILON GP-80 H350-1000kw

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt  Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw
more images
Gjermani Deining
1 124 km

Djegëse e dyfishtë karburanti/djegësi me gaz
Weishaupt GL3-630kw ÖL/GAS /// Weishaupt Gasbrenner G3 - 650 kw ///G3 - 550 kw

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
Dhomë e ftohtë me ngrirje Viessmann 320 x 210 x 245 cm
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Dhomë e ftohtë me ngrirje
Viessmann320 x 210 x 245 cm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
more images
Gjermani Weil der Stadt
1 226 km

Ngrohje e lëvizshme qendër 700 kW ngrohje celulare
GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KGHeizzentrale

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
Forklift elektrik me 3 rrota Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type S Elektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6
more images
Holanda Nijverdal
1 620 km

Forklift elektrik me 3 rrota
Elektro 3 Rad-Stapler Fabr. Crown Type SElektro 3 Rad-Stapler Type SC-5320-1.6

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
djegës me gaz Wieshaupt WG40N/1-A
djegës me gaz Wieshaupt WG40N/1-A
djegës me gaz Wieshaupt WG40N/1-A
djegës me gaz Wieshaupt WG40N/1-A
more images
Hungaria Budapest
714 km

djegës me gaz
WieshauptWG40N/1-A

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
Ngrohës dhe ventilator HDG Compact 105, rechts
more images
Gjermani Thaining
1 052 km

Ngrohës dhe ventilator
HDGCompact 105, rechts

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a. Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR
more images
Italia Via Valle Po, 350, 12100 Cuneo CN, Italia
1 095 km

Shkëmbyesi i nxehtësisë Alfa Laval S.p.a.
Alfa Laval S.p.a. - Italy BDMS632LDD15CR

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
more images
Gjermani Weil der Stadt
1 226 km

Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW
GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KGHeizzentrale

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaldaja Viessmann Vitoplex 100 SX1 345 kW
Kaldaja Viessmann Vitoplex 100 SX1 345 kW
Kaldaja Viessmann Vitoplex 100 SX1 345 kW
Kaldaja Viessmann Vitoplex 100 SX1 345 kW
Kaldaja Viessmann Vitoplex 100 SX1 345 kW
Kaldaja Viessmann Vitoplex 100 SX1 345 kW
more images
Hungaria Budapest
714 km

Kaldaja
ViessmannVitoplex 100 SX1 345 kW

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KG Heizzentrale
more images
Gjermani Weil der Stadt
1 226 km

Ngrohje e lëvizshme qendra e ngrohjes celulare 440 kW
GMS Gebäudetechnik GmbH & Co. KGHeizzentrale

Thirrni