➤ Blerje Pajisje elektronike dhe përbërës të përdorura (280 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Pajisje elektronike dhe përbërës të përdorurar (280)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e energjisë Pajisje elektronike dhe përbërës
Reklamë e klasifikuar
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3058
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

komutues dhe kontroll
AEG Thyristor transmission cabinet120254; 3058

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Łabuńki Pierwsze
1 089 km

Sharrë me prerje tërthore, sharrë dopio OMS FC 315 R
OMSFC 315 R

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kablloja e lidhjes së makinës NYY-J 5x50 RM, 23 Unbekannter Hersteller NYY-J 5x50 RM
Kablloja e lidhjes së makinës NYY-J 5x50 RM, 23 Unbekannter Hersteller NYY-J 5x50 RM
Kablloja e lidhjes së makinës NYY-J 5x50 RM, 23 Unbekannter Hersteller NYY-J 5x50 RM
more images
Gjermani Tauberbischofsheim
1 249 km

Kablloja e lidhjes së makinës NYY-J 5x50 RM, 23
Unbekannter HerstellerNYY-J 5x50 RM

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ndërprerës dhe komponentë ABB REF542plus Feldsteuer- und Schutzgerät
Ndërprerës dhe komponentë ABB REF542plus Feldsteuer- und Schutzgerät
more images
Gjermani Morbach
1 398 km

Ndërprerës dhe komponentë
ABBREF542plus Feldsteuer- und Schutzgerät

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
konvertuesi i frekuencës Lenze 8100 und 8600
konvertuesi i frekuencës Lenze 8100 und 8600
konvertuesi i frekuencës Lenze 8100 und 8600
konvertuesi i frekuencës Lenze 8100 und 8600
more images
Gjermani Achern
1 268 km

konvertuesi i frekuencës
Lenze8100 und 8600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
pajisjet komutuese dhe komanduese General Electric Alstom S2DA
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

pajisjet komutuese dhe komanduese
General Electric AlstomS2DA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3057
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3057
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3057
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3057
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3057
komutues dhe kontroll AEG Thyristor transmission cabinet 120254; 3057
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

komutues dhe kontroll
AEG Thyristor transmission cabinet120254; 3057

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nisja automatike për pajisje shtesë Felder 01911005/3805
more images
Gjermani Affing
1 088 km

Nisja automatike për pajisje shtesë
Felder01911005/3805

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës Schaffner** FS4787-30-33 UME 600
Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës Schaffner** FS4787-30-33 UME 600
Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës Schaffner** FS4787-30-33 UME 600
Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës Schaffner** FS4787-30-33 UME 600
Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës Schaffner** FS4787-30-33 UME 600
Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës Schaffner** FS4787-30-33 UME 600
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Filtri i ndërhyrjes së filtrit të linjës
Schaffner**FS4787-30-33 UME 600

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ndërprerës dhe komponentë ABB REF542plus MMI HV Bedienpanel
Ndërprerës dhe komponentë ABB REF542plus MMI HV Bedienpanel
more images
Gjermani Morbach
1 398 km

Ndërprerës dhe komponentë
ABBREF542plus MMI HV Bedienpanel

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit Rittal GmbH & Co. KG SK 3188940
more images
Gjermani Dresden
1 204 km

Pajisja e ftohjes së kabinetit të kontrollit
Rittal GmbH & Co. KGSK 3188940

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
pajisjet komutuese dhe komanduese AREVA FBX 25kV 630A 20kA
pajisjet komutuese dhe komanduese AREVA FBX 25kV 630A 20kA
pajisjet komutuese dhe komanduese AREVA FBX 25kV 630A 20kA
pajisjet komutuese dhe komanduese AREVA FBX 25kV 630A 20kA
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

pajisjet komutuese dhe komanduese
AREVAFBX 25kV 630A 20kA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Paneli Rittal V4A çelik inox Rittal HD Y031.126
Paneli Rittal V4A çelik inox Rittal HD Y031.126
Paneli Rittal V4A çelik inox Rittal HD Y031.126
Paneli Rittal V4A çelik inox Rittal HD Y031.126
Paneli Rittal V4A çelik inox Rittal HD Y031.126
Paneli Rittal V4A çelik inox Rittal HD Y031.126
more images
Gjermani Hövelhof
1 474 km

Paneli Rittal V4A çelik inox
RittalHD Y031.126

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
Sharrë mitra OMS FC 350 R OMS FC 350 R
more images
Polonia Łabuńki Pierwsze
1 089 km

Sharrë mitra OMS FC 350 R
OMSFC 350 R

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
Blloku i komutuesve Ormazabal GAE630 1M5-9
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Blloku i komutuesve
OrmazabalGAE630 1M5-9

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ndërprerës dhe komponentë Siemens SIPROTEC 7SD6101-4BA09-0BA0/EE
Ndërprerës dhe komponentë Siemens SIPROTEC 7SD6101-4BA09-0BA0/EE
Ndërprerës dhe komponentë Siemens SIPROTEC 7SD6101-4BA09-0BA0/EE
more images
Gjermani Morbach
1 398 km

Ndërprerës dhe komponentë
SiemensSIPROTEC 7SD6101-4BA09-0BA0/EE

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2 Pfannenberg Group Holding GmbH 13256271055, DTT 6201
more images
Gjermani Dresden
1 204 km

Njësi ftohëse e montuar në çati, MC V2
Pfannenberg Group Holding GmbH13256271055, DTT 6201

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
pajisjet komutuese dhe komanduese EFACEC NORMAFIX 24kV 630A 16kA
pajisjet komutuese dhe komanduese EFACEC NORMAFIX 24kV 630A 16kA
pajisjet komutuese dhe komanduese EFACEC NORMAFIX 24kV 630A 16kA
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

pajisjet komutuese dhe komanduese
EFACECNORMAFIX 24kV 630A 16kA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë llamarine Schröder MHSU 2000 x 2 mm
Gërshërë llamarine Schröder MHSU 2000 x 2 mm
Gërshërë llamarine Schröder MHSU 2000 x 2 mm
Gërshërë llamarine Schröder MHSU 2000 x 2 mm
more images
Gjermani Kaufungen
1 387 km

Gërshërë llamarine
SchröderMHSU 2000 x 2 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
drejtimin mydocking TA MS 400V
drejtimin mydocking TA MS 400V
drejtimin mydocking TA MS 400V
drejtimin mydocking TA MS 400V
drejtimin mydocking TA MS 400V
drejtimin mydocking TA MS 400V
drejtimin mydocking TA MS 400V
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

drejtimin
mydockingTA MS 400V

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ndërprerës dhe komponentë Siemens 7SJ6001-4EA00-0DA0/BB
Ndërprerës dhe komponentë Siemens 7SJ6001-4EA00-0DA0/BB
more images
Gjermani Morbach
1 398 km

Ndërprerës dhe komponentë
Siemens7SJ6001-4EA00-0DA0/BB

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC Häwa WW 1500
more images
Gjermani Dresden
1 204 km

Shkëmbyes nxehtësie me derë 1500W, 230V AC
HäwaWW 1500

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
pajisjet komutuese dhe komanduese SIEMENS 8DJH 22kV 630A 16kA
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

pajisjet komutuese dhe komanduese
SIEMENS8DJH 22kV 630A 16kA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
blloku i komutuesve Ormazabal CGM.3-P
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

blloku i komutuesve
OrmazabalCGM.3-P

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
central i tensionit të lartë Schneider Electric SM6
central i tensionit të lartë Schneider Electric SM6
central i tensionit të lartë Schneider Electric SM6
more images
Republika Çeke Hrušovany u Brna
921 km

central i tensionit të lartë
Schneider Electric SM6

Thirrni