Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Andreas Ketterer Kunststofftechnik fund Biberach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Ketterer
Hauptstrasse 50
77781 Biberach
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ferromatik K40
Ferromatik K40 Ferromatik K40

Injection moulding machine Ferromatik Milacron K40 Ferromatik K 40 year 1995 for production or as parts carrier 1 x core pulls and robot in ...

Arburg 170 CMD
Arburg 170 CMD Arburg 170 CMD 150-45

Injection moulding machine Arburg 170 CMD Machine runs but is damp in one or the other place Vertical device dimensions approx. LxWxH: 2 x 1 ...

Kontrollues i vrapuesit të nxehtë
Kontrollues i vrapuesit të nxehtë Fiege electronic GmbH Fitron 8

Hot runner controller 8 compartment Vu2yu3 Flawless with soft start and adaption... ...

Dërgo kërkesë te Andreas Ketterer Kunststofftechnik:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ferromatik K40 Ferromatik K40

Injection moulding machine Ferromatik Milacron K40 Ferromatik K 40 year 1995 for production or as parts carrier 1 x core pulls and robot interface good maintained condition had no......


Arburg 170 CMD Arburg 170 CMD 150-45

Injection moulding machine Arburg 170 CMD Machine runs but is damp in one or the other place Vertical device dimensions approx. LxWxH: 2 x 1 x 1,6 m Weight: approx. 900 kg equipmen......


Kontrollues i vrapuesit të nxehtë Fiege electronic GmbH Fitron 8

Hot runner controller 8 compartment Vu2yu3 Flawless with soft start and adaption.........


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej