➤ Blerje Përpunimi dhe riciklimi të përdorura (26 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Përpunimi dhe riciklimi të përdorurar (26)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Përpunimi i plastikës, teknologjia e plastikës Përpunimi dhe riciklimi
Reklamë e klasifikuar
Auger EB-170878A
Auger EB-170878A
Auger EB-170878A
Auger EB-170878A
Auger EB-170878A
Auger EB-170878A
more images
Gjermani Meckesheim
1 270 km

Auger
EB-170878A

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
makinë për përpunimin e filmit Zhangjiagang Camel Machinery Co.,Ltd WD1000 egytengelyes shredder
more images
Hungaria Ráckeve
677 km

makinë për përpunimin e filmit
Zhangjiagang Camel Machinery Co.,LtdWD1000 egytengelyes shredder

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
Sistemi i larjes së filmit HDPE NEUE HERBOLD HDPE Folienwaschanlage
more images
Gjermani Sinsheim
1 257 km

Sistemi i larjes së filmit HDPE
NEUE HERBOLDHDPE Folienwaschanlage

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
Pinjoll për material plastik MSM Plastics Division HL 15
more images
Gjermani Wiehl
1 460 km

Pinjoll për material plastik
MSM Plastics DivisionHL 15

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
more images
Polonia Rybnik
1 000 km

Thyerja dhe ndarja e pllakave PCB
RS TeamTech Sp. z o. o.RS-600 PCB

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kristalizues DEGA
Kristalizues DEGA
Kristalizues DEGA
Kristalizues DEGA
Kristalizues DEGA
more images
Francës Russy-Bémont
1 616 km

Kristalizues
DEGA

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tharëse centrifugale/pastruese kimike HERBOLD T800
Tharëse centrifugale/pastruese kimike HERBOLD T800
more images
Gjermani Meckesheim
1 270 km

Tharëse centrifugale/pastruese kimike
HERBOLDT800

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
makinë për përpunimin e filmit WANROOE MACHINERY CO.,LTD. PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine
more images
Hungaria Ráckeve
677 km

makinë për përpunimin e filmit
WANROOE MACHINERY CO.,LTD.PNPC-450 MODEL Pipe Crusher Machine

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë grirëse WEIMA-MASCHINENBAU WL 4 neue Generation
makinë grirëse WEIMA-MASCHINENBAU WL 4 neue Generation
makinë grirëse WEIMA-MASCHINENBAU WL 4 neue Generation
more images
Gjermani Rheinland-Pfalz, Deutschland
1 410 km

makinë grirëse
WEIMA-MASCHINENBAUWL 4 neue Generation

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design Kitech KS100
more images
Hungaria Kunszentmiklós
659 km

Linja e makinerisë së ri-rrokullisjes plastike Erema Design
Kitech KS100

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Rezervuari i ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
more images
Holanda Breda
1 648 km

Rezervuari i ftohjes
SEIPPBAC 400 6000 PULVE

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
Linja e makinës larëse PET flakes APRO, S+S, Prodecologia, TBS,
more images
Hungaria Budapest
708 km

Linja e makinës larëse PET flakes
APRO, S+S, Prodecologia, TBS,

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pastrues me fërkim HERBOLD FA 3000
Pastrues me fërkim HERBOLD FA 3000
more images
Gjermani Meckesheim
1 270 km

Pastrues me fërkim
HERBOLDFA 3000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
Linja e riciklimit YDS 85- në stok! YeI Machinery YDS 85
more images
Polonia Środa Wielkopolska
1 252 km

Linja e riciklimit YDS 85- në stok!
YeI MachineryYDS 85

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fluid Separator Bed RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
Fluid Separator Bed RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
Fluid Separator Bed RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
Fluid Separator Bed RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
Fluid Separator Bed RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
Fluid Separator Bed RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
more images
Zvicra Merishausen
1 174 km

Fluid Separator Bed
RW Recycling WorldFBS 450 / FBS 600 / FBS 900

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
impianti i përzierjes / ekstruderi ALPHATEC AD-S 75 compounding line
more images
Gjermani Wuppertal
1 502 km

impianti i përzierjes / ekstruderi
ALPHATECAD-S 75 compounding line

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
Linja e ftohjes SEIPP BAC 400 6000 PULVE
more images
Holanda Breda
1 648 km

Linja e ftohjes
SEIPPBAC 400 6000 PULVE

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pluhuri PU500, sistem i kompletuar HERBOLD PU500
Pluhuri PU500, sistem i kompletuar HERBOLD PU500
Pluhuri PU500, sistem i kompletuar HERBOLD PU500
Pluhuri PU500, sistem i kompletuar HERBOLD PU500
Pluhuri PU500, sistem i kompletuar HERBOLD PU500
Pluhuri PU500, sistem i kompletuar HERBOLD PU500
more images
Gjermani Seevetal
1 562 km

Pluhuri PU500, sistem i kompletuar
HERBOLDPU500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Filtri i shkrirjes - ndërruesi i ekranit ECON ESK 480 -4B
Filtri i shkrirjes - ndërruesi i ekranit ECON ESK 480 -4B
Filtri i shkrirjes - ndërruesi i ekranit ECON ESK 480 -4B
Filtri i shkrirjes - ndërruesi i ekranit ECON ESK 480 -4B
more images
Gjermani Wuppertal
1 505 km

Filtri i shkrirjes - ndërruesi i ekranit
ECONESK 480 -4B

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
Granulator i shpejtë Rapid 8045-Kurf
more images
Holanda Breda
1 648 km

Granulator i shpejtë
Rapid8045-Kurf

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ekstruder me një vidë ES 75-28 L/D Alpahtec A-ES 75.28 V
Ekstruder me një vidë ES 75-28 L/D Alpahtec A-ES 75.28 V
Ekstruder me një vidë ES 75-28 L/D Alpahtec A-ES 75.28 V
Ekstruder me një vidë ES 75-28 L/D Alpahtec A-ES 75.28 V
more images
Gjermani Wuppertal
1 505 km

Ekstruder me një vidë ES 75-28 L/D
AlpahtecA-ES 75.28 V

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
Mulliri i bluarjes Herbold SMP 45/30-F9-2
more images
Holanda Breda
1 648 km

Mulliri i bluarjes
HerboldSMP 45/30-F9-2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ekstruder me një vidë BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
Ekstruder me një vidë BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
Ekstruder me një vidë BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
Ekstruder me një vidë BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
more images
Gjermani Wuppertal
1 505 km

Ekstruder me një vidë
BATTENFELDUNI-EX 1-75-25 B

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Granulator i shpejtë Rapid 8045-KP
Granulator i shpejtë Rapid 8045-KP
Granulator i shpejtë Rapid 8045-KP
Granulator i shpejtë Rapid 8045-KP
Granulator i shpejtë Rapid 8045-KP
Granulator i shpejtë Rapid 8045-KP
more images
Holanda Breda
1 648 km

Granulator i shpejtë
Rapid8045-KP

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
Granulator i shpejtë Rapid 1514 (M20)
more images
Holanda Breda
1 648 km

Granulator i shpejtë
Rapid1514 (M20)

Tregtar i verifikuar
Thirrni