Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Fintool SRL fund Cornu:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Alexandru Duta
Aleea Brinduselor 1182
107180 Cornu
Rumania


Informacione të tjera ligjore

Fintool SRL
Nr. of registration ORC-Prahova : J29/128/1992
Vat Nr. : RO1332687
Adress : 1182 Aleea Brinduselor, Cornu, Prahova, 107180 - Romania

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Bluarje Machine brendshme
Bluarje Machine brendshme Voumard 5 A

The machine is retrofitted in 2021. Internal grinding diameter: 5 - 200 mm Grinding depth: 250 mm Swing diameter: 330 mm Centre height: 1 ...

Makinë pa bluarje qendrore
Makinë pa bluarje qendrore ESTARTA 320

The machine is retrofitted and modernized in 2021. The modernisation consists of adding the automatic infeed and auto cycle functions. The ...

Universal cilindrike makinë rëndë
Universal cilindrike makinë rëndë KELLENBERGER 600 U

The machine is retroffited in 2021. Centre height : 125 mm + Heights of 50 mm Distance between centres : 600 mm Grinding wheel: Diameter 400 ...

Dërgo kërkesë te Fintool SRL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Bluarje Machine brendshme Voumard 5 A

The machine is retrofitted in 2021. Internal grinding diameter: 5 - 200 mm Grinding depth: 250 mm Swing diameter: 330 mm Centre height: 180 mm Workpiece length: max. 500 mm Gri......


Makinë pa bluarje qendrore ESTARTA 320

The machine is retrofitted and modernized in 2021. The modernisation consists of adding the automatic infeed and auto cycle functions. The machine is equipped with vibration load......


Universal cilindrike makinë rëndë KELLENBERGER 600 U

The machine is retroffited in 2021. Centre height : 125 mm + Heights of 50 mm Distance between centres : 600 mm Grinding wheel: Diameter 400 mm Width 50 mm Bore 127.0 mm Angular di......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej