Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Fintool SRL nga Cornu:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Alexandru Duta
Aleea Brinduselor 1182
107180 Cornu
Rumani


informacione të mëtejshme ligjore

Fintool SRL
Nr. of registration ORC-Prahova : J29/128/1992
Vat Nr. : RO1332687
Adress : 1182 Aleea Brinduselor, Cornu, Prahova, 107180 - Romania

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë universale për bluarje
Makinë universale për bluarje Kellenberger 1000 U

The machine is retroffited in 2020. Centre height : 125 mm Distance between centres : 1000 mm Grinding wheel: Diameter 400 mm Width 50 mm ...

Dërgoni kërkesën për Fintool SRL:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë universale për bluarje Kellenberger 1000 U

The machine is retroffited in 2020. Centre height : 125 mm Distance between centres : 1000 mm Grinding wheel: Diameter 400 mm Width 50 mm Bore 127.0 mm Angular displacement : 27......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153